صفحه نخست   •   مذهبی   •   سیاسی   •   اقتصادی   •   فرهنگی   •   اجتماعی   •   گزارشات واخبار   •   پست الکترونيک
مصطفی بیگلر
منوي اصلي
صفحه نخست
پست الکترونيک
موضوعات
مذهبی

سیاسی

اقتصادی

فرهنگی

اجتماعی

گزارشات واخبار
وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
مشاهده آمار سایت
خلاصه اخبار سایت رجانیوز
باسمه تعالی :
رهبر انقلاب اسلامي به پيشرفت‌هاي بزرگ كشور در زمينه‌هاي گوناگون به‌ويژه در مسايل اقتصادي اشاره و خاطرنشان كردند: بايد اين نگاه اميدآفرين را مقدمه‌اي براي هر پيشنهاد و طرحي قرار داد و در توضيح و تشريح وضعيت از نگاه منفي و سياه‌نمايي پرهيز كرد چرا‌كه در سايه اميد، نشاط حاصل مي‌شود.
در شرایط فعلی اقتصاد کشور، حذف صفرها از پول ملی جزو مسائل اساسی اقتصادی و پولی نیست و با توجه به اولویت اصلی بانک مرکزی در جهت خنثی کردن تحریم های مالی دلار و یورو اقدامی فاقد اولویت است و ضروری است قبل از حذف 4 صفر، 80 درصد از حجم اسکناس از طریق گسترش پول الکترونیک کاهش یابد.
اولین زنی که به صورت عمومی و علنی کشف حجاب کرد. زنی است با نام زرین تاج که توسط سران بابیت ملقب به طاهره و قره العین و تنها زنی است که از "حروف حی" محسوب می‌شود. (لقبی که به بر اساس حروف ابجد به ۱۸ نفر از اولین کسانی که علی محمد باب ایمان آوردند، اطلاق می‌شود)
اگر از هر کدام از مراجع تقلید و مطلعین از مبانی شرعی درخصوص اقرار به جرائم منافی عفت نزد قاضی یا افراد معمولی مخفیانه یا در تلویزیون جمهوری اسلامی! سؤال كني، بدون شک پاسخ حرمت این عمل است و آنکه این کار را کرده تعاون در اثم کرده است و مستحق تعزیر شرعی است. مسئولین صداوسیما می‌توانند بپرسند اگر نمی‌دانند...
در آخرین نمونه سایت سفارت انگلیس با اخبار گوناگونی با عناوینی چون "نگرانی بریتانیا از محاکمه رهبران بهایی در ایران"، "موسوی و کروبی را آزاد کنید"، "تشدید تحریم ها علیه رژیم ایران"، و ... به آشکار ترین شکل ممکن به پوشش مواضع ضد انقلاب و اپوزیسیون علیه جمهوری اسلامی ایران روی آورده است.
اگرچه رئیس‌جمهور مصداق مورد نظر خود در مورد عده‌ای که می‌ترسند رشد اقتصادی را اعلام کنند، با صراحت بیان نکرد اما با توجه به وظایف "بانك مركزي" و "وزارت امور اقتصادی و دارایی"، به نظر می‌رسد منظور احمدی‌نژاد مسئولین این دو نهاد اصلی پولی و مالی کشور باشد.
در حالي كه دولت در سال گذشته وعده‌ي اجراي طرح ميزان (كارت خريد اعتباري كارمندان و كارگران) را داده بود، رئيس‌كل بانك مركزي در نامه‌اي اعلام كرده كه خط اعتباري براي اين طرح تخصيص نمي‌يابد تا بدين ترتيب اين طرح به بايگاني برود.
مشاور رئیس مجلس و رئیس سازمان اسناد، کتابخانه و موزه‌های مجلس در نوشته‌ای با طرح ادعای افزایش گرایش به مسیحیت، به مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی که یکی از فعال‌ترین مؤسسات دینی کشور است و رهبر انقلاب آن را الگوی حوزه خواندند، حمله کرد.
هفته گذشته یک مقام در وزارت دارایی هند اعلام کرد که این کشور قصد دارد بدهی‌های خود بابت خرید نفت ایران را از طریق ایجاد شعبه در یکی از بانک‌های ترکیه با واحد روپیه و همچنین با انتقال یورو از راه بانک مرکزی امارات تسویه کند.
از این جهت است که به راحتی می‌توان جریان معارضان سوری و جریان فتنه در ایران کاملا مشابه هم و در نقش حلقه تکمیل کننده سیاست خارجی غرب عمل می کنند."لا حزب الله، لا ایران" ترجمه سوری "نه غزه، نه لبنان" جریان فتنه بود. آنچه وجه مشترک حزب الله، ایران، غزه، لبنان و سوریه است، ضد امریکایی و ضد اسرائیلی بودن رویکرد آنها در منطقه خاورمیانه است.
« هواداران تیم فوتبال پرسپولیس با شنیدن اتفاقات این نشست مطمئنا دل گرم خواهند شد چرا که رئیس جمهور در خصوص واگذاری سهام باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تصمیمات جدیدی اتخاذ کرده است که بدون شک این تیم به هواداران واقعی این تیم واگذار خواهد شد.»
روزنامه اطلاعات امروز در حالی 85 ساله می‌شود که عملکرد این روزنامه به‌ویژه در سال‌های اخیر روند کاملاً خنثی و در مواردی به نفع جریان‌های مقابل نظام را داشته است و از حیث سه شاخص اصلی "اثرگذاری"، "میزان مخاطب" و "محبوبیت" نیز علی‌رغم این سابقه زیاد سقوط آزاد قابل توجهی دارد.
سه کشور انگلیس، امریکا و کانادا در حالی اعلام کرده‌اند که 50 مقام ایرانی را به فهرست تحریم های خود اضافه خواهند کرد که به نظر می‌رسد آنچنان که در اظهارات روز جمعه هیلاری کلینتون نیز روشن بود، هدف اصلی از این تحریم‌ها دلداری دادن به جریان فتنه است.
پس از افشاگری پیرامون نمایش مجسمه‌های عریان زن و مرد در نمایشگاه آثار تاریخی ایران در کشور مکزیک، اینبار نمایش مجسمه‎هایی مشابه نه در مکزیک که در موزه"باغچه جوق ماكو"در استان آذزربايجان غربي موجب شرمساری بازدیدکنندگان این موزه شده است.
روز گذشته در مصاحبه با یک سایت خبری گفت: به نظر من ما نمی‌توانیم بدون اینکه دستی در شرایط کنونی ببریم و تغییر و تحولاتی ایجاد کنیم، بیش از حد خوشبینانه وارد فضای انتخاباتی مجلس نهم شویم. حداقل باید به این نکته توجه داشته باشیم که سلب اعتمادی صورت گرفته است.
نكته‌ى دوم كه اهميت آن از نكته‌ى اول بيشتر هم هست، صفا و خلوص ايشان است. خود اين صفا هم موجب شده است كه ايشان بتواند كارها را پيش ببرد. خداى متعال با نيت‌هاى خالص همراه است؛ خلوص نيت تأثير عجيبى دارد در پيشرفت كارهايى كه با اين نيت انجام مي‌گيرد. اين هم يك نكته است؛ خيلى مهم است.
روز گذشته نیز امیرارجمند از اعضای گروهک تروریستی منافقین که اکنون در پاریس زندگی می‌کند و از او به‌عنوان مشاور و سخنگوی موسوی یاد می‌شد اما پس از افتضاح 22 خرداد و شکست سنگین ایده "راهپیمایی سکوت" سعی می‌کرد کمتر آفتابی شود، در مصاحبه با چند سایت ضدانقلاب مدعی شد که "جان موسوی و رهنورد در خطر است!"
ايشان با اشاره به مدعيان دروغيني كه در طول تاريخ برخي علائم ظهور را بر خود يا ديگران تطبيق مي‌دادند، افزودند: همه اين موارد غلط و انحرافي است زيرا برخي مطالب درباره علائم ظهور، غيرقابل استناد و ضعيف است و مطالب معتبر را هم نمي‌توان براحتي تطبيق داد.
مسأله ولايت‌فقيه يكي از مسائل فرهنگي نظري است كه شيعه بر اساس اعتقاداتش خود را ملزم به تبعيت از ولايت‌فقيه مي‌داند و اين با حکومت در ديگر کشورها بسيار متفاوت است؛ چون در ديگر كشورها حداکثر مسئولي با آراي مردم انتخاب شده و مردم از باب وفاي به عهد فرامين او را اجرا مي‌كنند.
تکذیب مطالب منسوب به آقای سید حسن مصطفوی در واکنش به اظهارات اخیر فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با جنجال خبری از سوی برخی رسانه‌های خاص و همچنین جریان اپوزیسیون همراه شده بود، موجب عصبانیت افراطیون جریان فتنه شده و آنان را وادار به توجیه این مساله کرده است.
اعضای شورای امنیت اعلام کرده اند قصد دارند هفته آینده و در فاصله ای کمتر از یک ماه از ارجاع غیرقانونی پرونده هسته ای سوریه به شورای امنیت، نشستی درباره این موضوع برگزار کنند اما منابع غربی می گویند در این نشست نه فقط تحریمی علیه سوریه اعمال نخواهد شد بلکه احتمال دارد پرونده این کشور مجددا به آژانس بازگردانده شود.
ساعت 25/21 تعدادي حدود 2‌هزار نفر كه در مقابل دانشگاه بودند اقدام به تخريب كيوسك سر در دانشگاه مي‌كنند. موكت‌هاي محوطه سرپوشيده نماز جمعه توسط دانشجويان به آتش كشيده مي‌شود. صندلي‌ها و نيمكت‌هاي دانشگاه و همينطور پلاكاردهاي محوطه سرپوشيده نماز جمعه توسط دانشجويان به آتش كشيده مي شود.
به واسطه اطلاعاتی که از وضعیت افغانستان و پاکستان دارم، علمای تراز اول اهل تسنن الان به این نتیجه رسیده اند که مشکل‌شان نداشتن یک رهبر جامع و دارای تقدس و پایگاه اجتماعی است و لذا می گویند که چون شما شیعیان دارای رهبر واحدی هستید که تقدس دارد، ما هم به ایشان روی بیاوریم و با ایشان بیعت کنیم.
اگر غرب مي‌خواهد در مسير مذاکره با ايران حرکت رو به جلو داشته باشد، بايد در خصوص مسئله غني سازي اين کشور انعطاف بيشتري از خود نشان دهد. جک استراو، وزير امورخارجه انگليس نيز در سال 2006 اظهار داشت، هيچ راهي براي مذاکره با ايران درباره برنامه هسته‌اي وجود ندارد مگر آن که بپذيريد که نوعي غني سازي در خاک آن صورت پذيرد.
اكبر گنجي اقدام به سخنراني مي‌نمايد كه مي‌توان گفت تندترين سخنران بوده است. وي در بخشي از سخنانش اظهار مي‌دارد كه: كودتاها هميشه در تابستان صورت گرفته و اين كودتا نيز قرار بود در تابستان صورت بگيرد. گروه‌هاي فشار مي‌خواهند جامعه مدني را از بين ببرند. آنها اول پروژه محرم را دنبال مي‌كردند چون لو رفت حالا پروژه تابستان را پيگيري مي‌كنند.
وقتی ما حقیقت ماجرا را بیان کردیم و فرزند این فرد نتوانست زیر پرچم آمریکا قسم یاد کند که به قانون اساسی آمریکا پایبند خواهد بود، فرد مذکور مجبور به بازگشت به تهران شد و برای ما پیغام فرستاد که پاسخ این حرکت را در آینده خواهید دید.
تعیین کارگروه‌های اقتصادی و تلاش برای شناسایی مشکلات، موانع، آسیب‌ها و پتانسیل منطقه هدف به تهیه یک طرح جامع اقتصادی بلند مدت از مناطق محروم می‌انجامد که داشتن چنین طرحی ضمن کمک به برنامه ریزی مناسب تر اردوهای جهادی، با توجه به حضور هرساله تیم های مختلف جهادی، موجب تقویت خدمت رسانی مسئولان شده و مانند یک اهرم نظارتی قوی نیز عمل خواهد کرد.
حرمت بیانات و راهبردهای رهبري به‌عنوان علمدار جبهه انقلاب را باید نیروهای جریان انقلاب بیش از همه نگه دارند و با برخي از رفتارهاي خود كه نتيجه عملي آن از فصل الخطاب افتادن اوامر و نواهي ولي‌فقيه است، موجب شادماني ضد انقلاب و برخي از جريان‌هاي داخلي متمايل به فتنه نشوند.
زمانی که وقت آن رسید یکی یکی برویم دست بوس امام، لحظه ای که خواستم دست ایشان را ببوسم حضرت امام گفتند احمد متوسلیان که می‌گویند شما هستید؟ گفتم آقاجان من سرباز کوچک شما هستم.در گوشم امام گفت "پسرم استوار باش و کار خودت را بکن" احمد همان جا جریان را گرفته بود که در مسیر است.
در گلزار شهدای شهید آباد دزفول قطعه ای وجود دارد که محل دفن دست‏ها و انگشت هایی است که پس از برداشتن آوار موشک باران ها پیدا شده و مشخص نبوده است به کدام پیکر تعلق دارد و شاید امروز و به مناسب سالروز میلاد علمدار کربلا و سالار جانبازان و روز جانباز، انتشار مطلبی در این باره بی مناسبت نباشد
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:43 | |
خلاصه اخبارسایت عصرایران
باسمه تعالی :
ویژه‌ها
 
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:40 | |
خلاصه اخبارسایت عصرایران
باسمه تعالی :
رهبر انقلاب در ديدار اعضاي اتاق‌هاي بازرگاني:
هدف دشمنان از ايجاد اين فشارها، نا‌اميدي مردم و به شكست كشاندن انقلاب اسلامي بود اما اينها نمي‌توانند بر حركت مردمي و خدايي ملت ايران فائق شوند چرا‌كه مطمئن هستيم تا وقتي كه دل‌ها پر از اميد و در كنارش مجاهدت باشد، بر همه اين توطئه‌ها فائق خواهيم آمد.
مقام نفتي سابق تركيه : نفت و گاز ايران را ارزان مي خريم
براي تركيه منافع مالي بيش و پيش از هر چيز ديگري اهميت دارد و تا زماني كه ايران با قيمت هاي مناسب نفت و گاز در اختيار تركيه قرار مي دهد شركت هاي خصوصي تركيه نيز مايل اند از يك شريك ارزان و بلند مدت نفت و گاز وارد كنند.
توافق جدید بغداد و واشنگتن: حضور آمریکا در عراق 5 سال دیگر تمدید می شود
هدف از اجاره این قطعات زمین و واحدهای ساختمانی اجرای برنامه های دیپلماسی مشترک شامل حمایت های نظامی ، آموزش پلیس، آموزش قضایی و طرح های توسعه اقتصادی عراق است.
آزاده اردکاني از مديريت موزه ملي برکنار شد
داريوش اكبرزاده كه به امضاي روح الله احمدزاده كرماني از دوشنبه به عنوان سرپرست موزه ملي ايران مشغول فعاليت شده پيش از اين مسوول بخش كتيبه‌هاي موزه ملي بوده است.
كلينتون : بشار اسد اشتباه مي كند اگر فكر كند آمريكا خواهان ماندن او در قدرت است
وزير خارجه آمريكا تاكيد كرد :‌ ایالات متحده در صدد ابقای اسد در قدرت نیست . چنانچه هر کس از جمله خود اسد گمان کند که آمريكا امیدوار است نظام سوریه از این نا‌آرامی به در آید تا به وحشیگری‌های خود ادامه دهد، سخت در اشتباه است.
3 راه حل کویت در صورت بسته شدن تنگه هرمز توسط ایران
عمان وامارات تنها کشورهای حوزه خلیج فارس هستند که علاوه بر داشتن ساحل در خلیج فارس، در دریای عمان نیز ساحل دارند. با انتقال نفت کویت به عمان، می توان از این طریق نفت کویت را از طریق بنادر عمان در دریای عمان به بازارهای جهانی صادر کرد.
تفکیک جنسیتی از سر گرفته می شود
توقف در شعار ، اجرا در عمل
اما اکنون خبر می رسد که برغم شعار توقف طرح تفکیک جنسیتی ، قرار است پا را فراتر از جداسازی کلاس ها بگذارند و دانشگاه های تک جنسیتی با عنوان "پردیس پسران" و "پردیس دختران" در تمام استان های کشور تاسیس کنند.
‌اسامي نمايندگان سؤال كننده از رييس جمهور و پس گیرندگان امضا را منتشر كنيد!
لااقل فايده انتشار اسامي اين نمايندگان آن است كه مردم حوزه هاي انتخابيه اي كه به اينها راي داده يا نداده اند بدانند كه " جنم " نماينده شان چقدر است تا در انتخابات اسفند ماه در تصميم گيري شان موثر باشد .
پاسخ صریح سخنگوی قوه قضاییه به خط قرمز احمدی نژاد: قانون مرز ندارد/دستگیری افراد جدید در پرونده جریان انحرافی
در طول انقلاب شاهد بوده ایم که حتی از مسئولان عالی و جزء هم سؤال شده اند و اگر هم تخلف کرده اند محکوم و مجازات شده اند و برخی از این دستگیریها را هم اکنون شاهد هستیم.
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:37 | |
خلاصه اخبار سایت فرارو
باسمه تعالی :
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:34 | |
خلاصه اخبارسایت فرارو
باسمه تعالی :
«جهاد اقتصادی» یا «جهاد در واردات»؟
گزارشی از تاثیرات منفی واردات و علل کاهش تولید داخل:
«جهاد اقتصادی» یا «جهاد در واردات»؟
با تعطیلی هر واحد تولیدی افراد زیادی بیکار می شوند که هر یک سرپرست و نان آور یک خانوارند، گسترش سیل بیکاران در جامعه باعث حاد شدن ناهنجاریهای اجتماعی خواهد شد.
مردم تنبل‌ترند یا مسؤولان؟!
رتبه سوم جهانی تنبلی از آن ایرانیان
مردم تنبل‌ترند یا مسؤولان؟!
روی کاناپه لم می‌دهد. کانال‌ها را بالا و پایین می‌کند. لیوان چای و ظرف تنقلات حاضر است. می‌گوید حال ندارد. حاضر نیست از جایش تکان بخورد. خیلی که همت کند نگاهی سرسری به روزنامه یا کتاب می‌اندازد. این داستان هر شب تکرار می‌شود؛ روزها هم همین منوال است. حوصله کار کردن ندارد؛ آن هم به هزار و یک دلیل. پیاده روی هم، در گرما و هوای آلوده برای سلامتی مضر است. روزهای تعطیل، مسافرت‌ها و گردش‌ها تکلیفشان معلوم است؛ با خوابیدن و خوردن لذت‌بخش می‌شوند. به این ترتیب رتبه سوم جهانی، رتبه بدی نیست برای تنبلی اجتماعی. چه اهمیتی دارد! هرچه باشد هنوز عرب‌ها و آفریقایی‌ها از ما تنبل‌ترند.
پیچیدگی‌های «وحدت»
فرمول جدید اصولگرایان برای اجماع
پیچیدگی‌های «وحدت»
تنور انتخاباتی داغ شد. تکاپوی اصولگرایان در راستای تحقق وحدت افزایش یافته است. کمیته سه نفره این جریان ابتدا به هفت نفره ارتقا یافت و قرار است کمیته 8نفره دیگری نیز با کمیته 7 نفره همکاری کند، تا فرمول 7+8 جاده صاف کن وحدت در آستانه انتخابات مجلس نهم باشد.
نباید اصل انتخابات باشد/ بعید است اصولگرایان با این کمیته به اجماع برسند
کنعانی مقدم در گفتگو با فرارو:
نباید اصل انتخابات باشد/ بعید است اصولگرایان با این کمیته به اجماع برسند
وی با تاکید بر اینکه در صورتی که در کمیته وحدت اصولگرایان اصل انتخابات باشد، عملا بازهم دایره اصولگرایی تنگ و محدود خواهد شد گفت: برای ایجاد وحدت و انسجام در اصولگرایان باید شخصیت‌های تاثیر گذار همچون: آیت الله مهدوی کنی، علی اکبر ناطق نوری، محسن رضایی، علی لاریجانی، علی اکبر ولایتی، محمد باقر قالیباف و... شخصا وارد عملا شوند و فرستادن نمانیدگان عملا تنزل کمیته وحدت اصولگرایان است و همین موضوع منجر به عدم جدیت خواهد شد.
تیزی «خشونت» زیر گلوی جامعه!
چه بر سر ما آمده است؟
تیزی «خشونت» زیر گلوی جامعه!
انقدر ضربه زد تا صدایش قطع شد. پنجاه ضربه چاقو مقابل چشم همه. مردم تماشا می‌کردند. چند نفر فیلم می‌گرفتند. بین پل مدیریت و میدان کاج فاصله زیادی نیست. اصلا شاید یکی دو نفر از تماشاچیان این اتفاق، چند ماه پیش در معرکه میدان کاج هم حاضر بوده‌اند. تماشای دو قتل از نزدیک. حتما دفعه سوم برایشان تکراری می‌شود.
تلویزیون و زیر پوست شهر
نگاهی به یک برنامه جنجالی
تلویزیون و زیر پوست شهر
...در تلویزیون، «اينكه غير از حرف هاي اميدواركننده و شايد گاه متظاهرانه، آنها مي خواهند زير پوست شهرشان را هم ببينند . در واقع اين يك فشار از سوي مردم است. اما درباره اين برنامه خود سازمان هم عقب كشيده و مديريت بهتر با ما مدارا مي كند.»
رییس جمهور وعده جدید ندهد برنامه های قبلی را اجرا کند
انتقاد عضو کمیسیون عمران درباره ویلا باغ های 1000 متری
رییس جمهور وعده جدید ندهد برنامه های قبلی را اجرا کند
در همین حال محمد تقی بختیاری نماینده مردم بافت، در گفتگو با فرارو با بیان اینکه «آرزو بر جوانان عیب نیست» گفت: ما هم امیدواریم که به هر حال هر ۷۰ میلیون ایرانی که قرار است با ۳ برابر شدن به ۲۱۰ میلیون نفر هم برسد صاحب باغ ویلاهای ۱۰۰۰ متری حتی با متراژی بیشتر شوند و در کنار کسب و کار مایحتاج غذایی خود را در باغ‌هایشان تامین کنند و یا بتوانند کسب و کار خود را خانگی کنند و با فروش محصولات تولیدی به امرار معاش بپردازند.
دست و پا زدن مردم زیر سایه خواب تازه
نرخ اجاره بها دیگر ظرفیت بالا رفتن ندارد!
دست و پا زدن مردم زیر سایه خواب تازه
در شرایطی که دولت سودای ویلا دار کردن تمام ملت ایران را در سر می پروراند، مردم در بحران وضعیت اجاره بها هم چنان دست و پا می زنند. بحرانی که از ابتدای سال 90 آغاز شده است و طبق معمول تمام اقدامات دولت برای کنترل آن با شکست مواجه شده است.
ایران شریک مطمئن اتحادیه اروپا است/ سوء‌تفاهم با عربستان قابل رفع است
علی اکبر صالحی
ایران شریک مطمئن اتحادیه اروپا است/ سوء‌تفاهم با عربستان قابل رفع است
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از نخستین سفر دو جانبه خود به اروپا در چارچوب دیدار از اسلوونی و اتریش خبر داد و گفت: «این دیدار می تواند طلیعه روابط سازنده بین ایران و اتحادیه اروپا باشد.»
آر پی جی "جنگ قدرت" و بحث وحدت
گلایه و هشدار درباره وحدت اصولگرایان
آر پی جی "جنگ قدرت" و بحث وحدت
اوضاع در جبهه اصولگرایان گرگ و میش است؛ درست مثل هوای گرگ و میش. ابهام در وحدت اصولگرایان از دشوارهای این روزها آن‌ها است. امروز روزنامه کیهان در این باره هشدار داد و غلامعلی حداد عادل از برخی اصولگرایان گلایه کرد. روزنامه جمهوری اسلامی نیز از جنگ قدرت در این جبهه سخن گفت. با این اوصاف به نظر می‌رسد تئوری وحدت برای برخی از اصولگرایان فعلا در اغما است.
مطالب غلط و انحرافی باعث می شوند حقیقت مهدویت و انتظار مهجور بماند
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
مطالب غلط و انحرافی باعث می شوند حقیقت مهدویت و انتظار مهجور بماند
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به مدعیان دروغینی که در طول تاریخ برخی علائم ظهور را بر خود یا دیگران تطبیق می دادند فرمودند: همه این موارد غلط و انحرافی است زیرا برخی مطالب درباره علائم ظهور، غیرقابل استناد و ضعیف است و مطالب معتبر را هم نمی توان براحتی تطبیق داد و مطالب غلط و انحرافی، باعث می شوند حقیقت مهدویت و انتظار مهجور بماند.
محدودیت‌های اوباما در خاورمیانه
یادداشتی از فرید ذکریا
محدودیت‌های اوباما در خاورمیانه
دولت اوباما در برابر تمایل مردم به تصدیق و تایید «بهار عرب» بسیار واقع بینانه عمل کرده است. در حالی که بهار عرب ذهن و قلب وی را به خود اختصاص داده است با این وجود او همچنان در مقابل قدرت (نظامی و سیاسی) امریکا متعهد است و در بکارگیری از این قدرت محتاطانه عمل می کند.
بایدها و نبایدهای یک سازمان چابک
در واکنش‌ها به تشکیل سازمان سینمایی
بایدها و نبایدهای یک سازمان چابک
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به این که تشكيلات سازمان سينمايي كشور قرار نیست تشكيلاتي مانند سازمان صدا و سيما باشد به شکلی کلی، گفته است:« ما مي‌خواهيم سازماني چابك داشته باشيم كه بتواند حركت رو به جلو سريعي داشته باشد و نه تشكيلاتي عريض و طويل. »
انگیزه‌های پشت‌پرده؟
واکنش‌ها ادامه دارد
انگیزه‌های پشت‌پرده؟
برخی کارشناسان بر این باورند که برخورد دیرهنگام رئیس‌جمهور با طرح جداسازی جنسیتی در دانشگاه‌ها کمی قابل تأمل به نظر می‌رسد. چرا که این طرح مدت‌هاست در دستور کار وزارت علوم قرار داشته و تا کنون با واکنش رئیس دولت روبرو نبوده است. از سوی دیگر دستور توقف این طرح می‌توانست در جلسه هیأت دولت بررسی و در مورد آن تصمیم‌گیری شود؛ که بی شک در آن صورت فرمان رئیس‌جمهور تا این حد رسانه‌ای نمی‌شد.
هشدار درباره ضربه زنندگان به انقلاب وظیفه سپاه است
حمید رضا ترقی:
هشدار درباره ضربه زنندگان به انقلاب وظیفه سپاه است
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: هشدار سردار جعفری فرمانده محترم سپاه در خصوص بازگشت افراد، گروه‌ها و جریانات سیاسی که به نظام و انقلاب ضربه زده‌اند کاملا منطبق با اختیارات و وظایف سپاه است.
عضویت در سازمان ملل، تنها راه حل بدون خشونت برای فلسطین
الجزیره تحلیل می کند
عضویت در سازمان ملل، تنها راه حل بدون خشونت برای فلسطین
برنامه فلسطین برای اعلام استقلال در سازمان ملل تنها راه بدون خشونتی است که می تواند جایگزین مذاکرات صلح بی نتیجه میان سران فلسطین و رژیم صهیونیستی شود.
«هدف» محمود احمدی‌نژاد چیست؟
مروری جامع بر پیشینه طرح تفکیک جنسیتی و بازنشسته کردن اساتید
«هدف» محمود احمدی‌نژاد چیست؟
احمدی نژاد نخستین بار در ۲۰ آذر ۱۳۸۵ در مقام پاسخ‌گویی در مورد بازنشسته شدن استادان برآمد و در جمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: «برای اینكه نظر بنده را بدانید، نظر احمدی نژاد این است كه استادی دانشگاه هیچ گاه بازنشستگی نخواهد داشت...» رئیس دولت نهم با این اظهارات بازنشستگی اجباری اساتید را در حد شایعه دانست.
به دلیل «خیانت» می‌توان «طلاق» گرفت؟
کاووشی حقوقی در پاره‌ای از مسائل مربوط به طلاق به دلیل خیانت
به دلیل «خیانت» می‌توان «طلاق» گرفت؟
قبل از پاسخ به این سوالات باید اذعان کرد که مباحث مربوط به نهاد خانواده که نهادی سخت و غیر قابل نفوذ است بیشتر از اینکه تحت تاثیر نگرش قانون باشد می بایست ذیل توافق و دوستی حل و فصل شود. چه آنکه پای حقوق در این میان تنها در ابتدا و انتهای رابطه می تواند معنی دار باشد و مناسبات داخل خانواده بیشتر تحت تاثیر اخلاق و دایرمدار محبت می باشد
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:30 | |
خلاصه اخبار سایت آفتاب
باسمه تعالی :
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:28 | |
خلاصه اخبار سایت آفتاب
باسمه تعالی :
آخرين عناوين
پربيننده ترين عناوين
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:25 | |
خلاصه اخبارسایت جهان نیوز
باسمه تعالی :
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:16 | |
خلاصه اخبارسایت جهان نیوز
باسمه تعالی :
 
عناوين ويژه
اولین جملات حضرت مهدی (عج) پس از ظهور
اولین جملات حضرت مهدی (عج) پس از ظهور
آیت‌الله جوادی آملی
وقتی وجود مبارک ولی عصر أرواحنا فداه جلوه می‌کند، ندائی که طنین انداخت و ندایی که از آن حضرت به گوش عالمیان می‌رسد، این است: اُذَکِّرُکُمُ اللهْ أیُّهَا النّاسْ وَ مُقامَکُمْ بِینَ یَدَی رَبَّکُمْ اوّلین ...
عشوه خاتمی پس از توصیه فرمانده سپاه
عشوه خاتمی پس از توصیه فرمانده سپاه
محمد خاتمی در آخرین اظهاراتش گفته که ما از سال۸۴ نباید در انتخابات شرکت می‌کردیم! این بار اگر شرایط فراهم نشد حتما در انتخابات شرکت نمی‌کنیم. او که از سوی افکار عمومی به عنوان ضلع سوم سران فتنه شناخته ...
از اعتراف به شکست اغتشاش‌گران تا کمپین"جرثقیل"!
حقوق بشر، تاکتیک برجسته شده غرب در برابر ایران؛
از اعتراف به شکست اغتشاش‌گران تا کمپین"جرثقیل"!
پیش‌تر شنیده شده بود که جلساتی در آمریکا برگزار شده و تصمیماتی گرفته شده که بر اساس آن فشار حقوق بشری بر ضد ایران قرار است تا حدودی جایگزین فشار بر سر پرونده هسته‌ای شود. شکست در فشارهای هسته‌ای بر ضد ...
چرا رئيس جمهور آمار هاي دولت را زير سوال می برد؟
چرا رئيس جمهور آمار هاي دولت را زير سوال می برد؟
پس از آن که چند سالی امارهای اقتصادی کشور توسط نهادهای مسئول منتشر نشد و بانک مرکزی رشد اقتصادی کشور در سال ۸۹ را ۳.۵ درصد عنوان کرد که این موضوع توسط ...
پخش تمام سخنرانی‌های "دکتر رحیمی"
رپرتاژخبری‌های 20 و سی پایان ندارد؛
پخش تمام سخنرانی‌های "دکتر رحیمی"
دخالت مسئولین در پخش اخبار این بخش خبری که عموما با توصیه همراه است باعث شده تا روزبه‌روز بر رپرتاژخبری‌های آن اضافه شود، تا جایی که مردم طی ۱۵ دقیقه تماما شاهد دکتر خطاب شدن فردی هستند که دکتر نیست یا ...
شنيده هاي رئيس جمهور در طرح تفكيك جنسيتي از كجا بود؟
وقتی حرف‌های خودشان را هم فراموش می‌کنند؛
شنيده هاي رئيس جمهور در طرح تفكيك جنسيتي از كجا بود؟
از اين رو این که چرا وزیرعلوم گفته واژه تفکیک جنسیتی اصلا مال ما نیست! و کلا منکر همه چیز شده ويا رئيس جمهور در نامه خود با بيان اينكه شنيده شده است، چنان وانمود مي كند كه گوئي طرح تفكيكي جنسيتي را ضد ...
تایمز برای "جدایی نادر از سیمین" سنگ تمام گذاشت
با حمله به نظام و اسلام؛
تایمز برای "جدایی نادر از سیمین" سنگ تمام گذاشت
تایمز با تشبیه سینمای ایران به سینمای دوران اختناق شوروی، می‌افزاید: فرهادی با نبوغ خود اجازه می‌دهد که شخصیت‌ها از زبان خودشان برای خود سخن بگویند. این ...
اگر خط قرمزي وجود داشت كسي دستگير نمي‌شد
محسني اژه‌اي:
اگر خط قرمزي وجود داشت كسي دستگير نمي‌شد
وي خاطرنشان كرد: در مورد برخورد با بدحجابي بايد بگويم كه كشور ما كشور مسلماني است. هيچ‌كس از مسائل خلاف اخلاق حمايت نمي‌كند. همه شما كه اينجا نشسته‌ايد ...
مرهم جنجال های اخیر نزد کیست؟
ما هنوز هم امت شهید پروریم؛
مرهم جنجال های اخیر نزد کیست؟
هیاهو زیاد است. از خودروی ۳ میلیارد تومانی که این روزها دارد توی خیابان های پایتخت ویراژ می دهد تا غذاهای ۱۶۸ هزار تومانی برج میلاد و گروه انحرافی که در دولت جا خوش کرده اند و بیرون نمی روند. مرهم را ...
دولت آمریکا در آستانه ورشکستگی اقتصادی
لیبرال دموکراسی غرب در حال فروپاشی؛
دولت آمریکا در آستانه ورشکستگی اقتصادی
موسسه رتبه‌بندی "مودیز" درباره وضعیت مالی در آمریكا هشدار داده و اعلام کرده است آمریكا بزرگترین كشور مقروض جهان است. ریسك بازپرداخت اعتبارات در آمریكا افزایش یافته و در صورت عدم توافق در كنگره این كشور،...
چقدرپای سایت خبری می‌نشینید؟؛ چقدر کتاب می خوانید؟
نتایج جالب 2 نظرسنجی‌ در جهان؛
چقدرپای سایت خبری می‌نشینید؟؛ چقدر کتاب می خوانید؟
سایت خبری جهان طی هفته های اخیر، دو نظر سنجی را با دو سوال جداگانه "چقدر از وقت خود را روزانه در سایت های خبری می گذرانید؟" و "چقدر در روز برای خواندن کتاب وقت می گذارید؟"، منتشر کرد.
اخراج ۱۲ دانشجوی حزب اللهی از دانشگاه
اخراج ۱۲ دانشجوی حزب اللهی از دانشگاه
ماجرا از آنجا شروع شد که در مقابل مماشات دانشگاه خلیج فارس در برابر فتنه گران از صبح دوشنبه ۳۰خرداد بیش از ۱۲ تن از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به کمیته انضباطی احضار گشته
سه دلیل برای پیروزی بشار اسد بر اغتشاشات سوریه
از سوی یک نشریه آمریکایی عنوان شد:
سه دلیل برای پیروزی بشار اسد بر اغتشاشات سوریه
نشنال اینترست تاکید کرده است که سوریه لیبی نیست که ناتو برای دخالت نظامی در آن توجیهی داشته باشد. حتی سعودی‌ها که با دولت اسد به شدت مشکل دارند همچنان در تجارت با این کشور منافع دارند و ترک‌ها نیز اگر ...
زمانی که ناظران شورای نگهبان بازداشت شدند
شورای نگهبان به روایت آیت الله مهدوی کنی؛
زمانی که ناظران شورای نگهبان بازداشت شدند
به امام عرض كردم: « شوراي نگهبان اصلاً تصميم بر ابطال انتخابات ندارد و ما انتخابات تهران را صحيح مي‌دانيم. منتها دو مطلب در كار است. در حدود ۳۰ شعبه از شعب اخذ رأي، ناظرين ما را دستگير و زنداني كرده‌اند ...
اولتیماتوم به 8 استاندار
به بهانه عدم هماهنگی با دولت یا جریان خاص؟
اولتیماتوم به 8 استاندار
بعد از آنکه تعدادی از استانداران حاضر نشدند بیانیه حمایت از فرقه انحرافی را امضا کنند تغییر ناگهانی آنان تحت عنوان "عدم هماهنگی" با دولت دور از انتظار نمی‌نمود. چندی قبل بیانیه‌ای به امضای ۱۳ نفر از استانداران ...
یارانه حقیقی شیر چقدر است؟
یارانه حقیقی شیر چقدر است؟
با توجه به اینکه شیر به‌عنوان یکی از اقلام پروتئینی از حساسیت‌های زیادی برخوردار است، دولت هدفمند‌سازی‌ یارانه آن را به تاخیر انداخت اما چند روز است که یارانه ی شیر برداشته شده است که در صورتی که اصلاحی ...
حکم دستگیری اعضای حزب‌الله صادر شد
خبر فوری/
حکم دستگیری اعضای حزب‌الله صادر شد
اینترپل، پلیس بین‌المللی، دستور دستگیری 4 عضو جنبش مقاومت اسلامی لبنان، حزب‌الله را در خصوص پرونده ترور رفیق حریری، نخست‌وزیر اسبق لبنان صادر کرد.
وقتی دانشجویان انقلابی برای غربت اسلام قیام کردند
بازخوانی پرونده اشغال انقلابی سفارت ایران در پاریس؛
وقتی دانشجویان انقلابی برای غربت اسلام قیام کردند
"آری ای امام. ما دردمندیم زیرا تو به اندوه نشسته ای. آری ای امام. ما به فریاد آمده ایم زیرا تو پوزش خواه خطاهای دیگران دیگران شده ای. و ای امام، ما درد دلهایمان را به که بگوییم؟آری ای امام. ما به فریاد ...
شباهت عجیب اغتشاشات سوریه با فتنه‌ سبز + فیلم
لا ایران، لا حزب‌الله!
شباهت عجیب اغتشاشات سوریه با فتنه‌ سبز + فیلم
در این فیلم، صحنه‌هایی به نمایش درمی‌آید که اغتشاش‌گران سوری در آن شعار می‌دهند: "لا ایران، لا حزب‌الله". این شباهت اتفاقی نیست. طبعا تفکر پشت هر دو نوع اغتشاش از یک گونه بوده که شباهت در شعارها نیز به ...
بالاخره كدام خودروساز جريمه شد؟
بالاخره كدام خودروساز جريمه شد؟
هفته گذشته بحث جریمه خودروسازها از سوی یک مقام مسوول در وزارت بازرگانی به خاطر گران فروشی مطرح شد اما مشخص نشد کدام خودروساز جریمه شده است .این درحالی است که یکی از خودروسازها نیز این خبر را تکذیب کرده ...
جلوگیری بخش تعاون از ورود نوکیسه‌ها به اقتصاد؟
با تحقق نقش ۲۵ درصدی تعاون در اقتصاد ملی؛
جلوگیری بخش تعاون از ورود نوکیسه‌ها به اقتصاد؟
همکاري نکردن جدي بخش دولتي با تعاوني ها و تکيه مسئولان بر شعارهاي آرماني بدون فراهم کردن ابزارها و زمينه‏هاي عملياتي گسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد، از موانع اصلي توسعه اين بخش به شمار مي‏آيد.
روشنفکر مذهبی کیست؟
سخنرانی کمتر دیده شده از رهبری در سال ۱۳۵۸؛
روشنفکر مذهبی کیست؟
روشنفکر یعنی آن کسی که آن چیزهایی را می بیند که مردم نمی بینند، کسی که از سطح بالاتری دارد نگاه می کند، مشرف بر مسائل است. جهت گیری ها را می بیند. دشمن ها را می بیند. دشمنی را می شناسد. او وظیفه دارد ...
افزایش ابهام‌ها در پرونده آتش سوزی مجمع
با گذشت بیش از دو هفته از واقعه؛
افزایش ابهام‌ها در پرونده آتش سوزی مجمع
دوشنبه، سی‌ام خردادماه بود که رسانه‌ها خبر از آتش‌سوزی دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام دادند. به گزارش جهان، روابط عمومی دفتر مجمع تشخیص اطلاعیه‌ای را در همین خصوص منتشر کرد که: در ...
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:11 | |
خلاصه اخبارسایت فردا
باسمه تعالی :
اخبار ویژه
کمیته واحد اصولگرایان ‌ترکیبی از دو کمیته ۷ و ۸ نفره (۷+۸) است‌ که کمیته ۷ نفره متشکل از نمایندگان ‌جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم‌ (۴ نفر) و اعضای کمیته سه نفره شامل عسگراولادی، حداد‌عادل و ولایتی ‌است، کمیته ۸ نفره نیز شامل نمایندگانی از گروه‌های مختلف اصولگرا است.
شايد خنده هاي مردم مسئولين را به فكر آورد؛
چنین برنامه‌هایی بخاطر مخاطبان زیادی که دارد تاثیر خوبی روی فوتبال ایران خواهد گذاشت و حداقل کسانی که خیلی راحت در فوتبال ایران دست به هر کاری می‌‏زنند را در تنگنا قرار خواهد داد.
حاشیه‌ای فرهنگی از موج بیداری اسلامی در مصر؛
مردم در شرایط کنونی خواهان برنامه‌هایی با محورهای زندگی جدید خود هستند و برنامه‌هایی با موضوعات سیاسی را به برنامه‌های طنز؛ رقص و آواز ترجیح می‌دهند. ما در زنگی خود ستارگانی دیده‌ایم که انقلاب را به وجود آورده‌اند. برای همین لازم است که آن‌ها دیده شوند. اما آن‌ها فرصتی برای دیده شدن در تلوزیون ندارند برای همین به اینترنت روی آورده‌اند.
ائتلاف ناتو در حال فروپاشی؛
وزیر دفاع فرانسه اعلام کرد «زمان آن فرا رسیده است تا با نیروهای قذافی بر سر میز مذاکره بنشینیم»/ «پس از انجام مذاکرات قذافی می‌تواند در اتاقی دیگر از کاخ خود با سمتی دیگر به زندگی ادامه دهد. ما از دو گروه خواسته‌ایم که با یکدیگر پشت یک میز بنشینند و مشکلات خود را برطرف کنند».
در حالی که مطابق قوانین کشور، شورای عالی انقلاب فرهنگی مهم‌ترین رکن تعیین کننده روند فرهنگ و هنر کشور است، اغلب اعضای زیر مجموعه این شورا بخصوص در کمیسیون جدید هنر و معماری به دلیل اشتغال در چندین منصب، امکان تاثیرگذاری و پیشبرد امور مربوطه را ندارند.
یک پیشنهاد ساده؛
گمان می‌رود همه پرسی از جوان‌ها درباره این موضوع نتیجه‌ای متفاوت از آنچه تبلیغ می‌شود داشته باشد. می‌توان پرسشنامه‌ای با تنها یک پرسش میان تمام دانشجویان کشور توزیع کرد و از آن‌ها پرسید آیا حاضرند با کسی که پیش از این یک یا چند بار ازدواج موقت را تجربه کرده است پیمان زناشویی ببندند؟!
سخنگوی قوه قضائيه:
مي‌توانم به اين نكته اشاره كنم كه همه مسئولين عالي كشور الزام به رعايت قانون دارند و همين قانون هيچ گونه خط قرمزي را براي هيچ دستگاه يا فردي قائل نشده است.
گزارش یک جشن
نمی‌دانیم دیدگاهش دگرگون شده بود یا اینکه... اما هر چه هست در وصیت نامه‌اش نوشته و هیچ منصفی را یارای نادیده گرفتن این واقعه نیست «اما برایم عزاداری نکنید تولد بگیرید و بگذارید صدای دست‌هایتان تا عرض آسمان بلند شود تا بدانیم خوشحالید.»
«تذکرة الرجال» "فردا"؛
بسیار مشاهده می‌شد که مولانا در جمعی رسمی ناگهان از خنده غش می‌کرد و پس از هوشیاری در پاسخ به تعجب حضار عرض می‌کرد: «‌اگر جوک‌هایی را که من برای خودم تعریف می‌کنم می‌شنیدید، جملگی از شدت شوق خرقه از تن می‌دریدید!»
پس از یک تجربه تلخ؛
در این نامه سرگشاده قصد دارم تجربه خود را از این دموکراسی به بخشی از ملت ایران که خواهان و طرفدار وارد کردن دموکراسی از آن سوی کره زمین هستند منتقل کنم/ آمریکا از دو چیز هراس دارد یکی برنامه هسته‌ای ایران و دیگری ولایتمداری ایرانیان. تمسک ایرانیان به این دو مسئله ایران را قدرتمند‌تر و آمریکا را هراسان خواهد کرد.
نتیجه ۱۴ جلسه کمیسیون جهاد اقتصادی:
اولین گزارش این کمیسیون در ۴ محور بعد ازتعطیلات دو هفته‌ای مجلس شورای اسلامی درحالی قرائت می‌شود که از نگاه اعضای این کمیسیون مواردی در عملکرد دولت وجود دارد که راه را برای جهاد اقتصادی و برآورده کردن انتظارات رهبری با مانع روبرو می‌کند.
قرارگاه عمار به روایت رئیس شورای مرکزی قرارگاه؛
قرارگاه عمار به شکل حزب قرار نیست باشد که بخواهد مجوز بگیرد بلکه قرار است یک موسسه فرهنگی باشد بنام قرارگاه ضمن اینکه چون ما اساسا فعالیت اجرایی نداریم پس احتیاجی به مجوز نداریم. اگر روزی عماریون احساس تکلیف کنند که کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شوند قطعا در صحنه حضور خواهند یافت چون عمار در بعضی مواقع یک دفعه داد می‌زد می‌گفت علی.
قاره سیاه همچنان قربانی‌نژاد پرستی اروپاییان؛
در کنیا و به طور کلی در قاره افریقا مقامات کلیسا از قدرت فراوانی برخوردار هستند. در این میان افراد سفید پوست و مردان مسن از اهمیت و جایگاه بیشتری در دارند و این امر مردان و زنان را مجبور می‌کند تا در برابر بسیاری از وقایع مهر سکوت بر لب زنند. حتی در برخی مواقع مقامات کلیسا از راه تطمیع و تهدید تلاش می‌کنند مردم را به سکوت وادار کنند.
ایجاد ۶ مرکز تیزهوشان در تهران ظرف ۲ هفته
با وجود اینکه افزایش مراکز استعدادهای درخشان «سمپاد» نیاز به مصوبه هئیت امنای این مرکز دارد، رئیس آموزش و پرورش شهر تهران از ایجاد ۶ مرکز جدید سمپاد در سال تحصیلی پیش رو و افزایش صد درصدی پذیرش دانش آموز در این مدارس خبر داده است.
بیانیه جمعی از وبلاگ‌نویسان؛
در این بیانیه تاکید شده که مشروعیت مسئولین نظام وابسته به اجرای احکام اسلامی و تبعیت از نایب عام امام زمان (عج) است و اگر کسی در غیر این مسیر گام بردارد، قرار گرفتنش در آن مسئولیت خلاف شرع و قانون اساسی است .
بیکاری زیر پوست شهر؛
شما نمی‌توانید دستفروشان مترویی را از سایر مسافران تشخیص دهید. آن‌ها خیلی عادی می‌آیند و لوازم فروشی اشان از قیبل لباس، لوازم آرایش و غیره را از کوله پشتی اشان بیرون می‌کشند و اولین جمله‌ای که بر زبان می‌رانند این است که «خانم‌ها توجه کنید» !
گزارش «فردا» از روند کاهش وزارتخانه‌ها؛
تنها نتیجه تلاش‌های قوای مجریه و مقننه در ادغام وزارتخانه‌ها پس از گذشت ۷ ماه از زمان تصویب قانون آن، ادغام وزارتخانه راه و مسکن و تاسیس وزارتخانه راه و شهرسازی است. ادغام وزارتخانه‌های تعاون، رفاه، کار، صنایع و بازرگانی نیز همچنان در دست اقدام است...
رهبر انقلاب در ديدار اساتيد و كارشناسان تخصصی مهدويت:
رهبر معظم انقلاب با اشاره به مدعيان دروغيني كه در طول تاريخ برخي علائم ظهور را بر خود يا ديگران تطبيق مي‌دادند، افزودند: همه اين موارد غلط و انحرافي است.
حسن حبیبی هم‌اکنون رئیس بنیاد ایران شناسی است و از جمله حقوق‌دانانی بود که پس از انقلاب ایران، پیش‌نویس متن قانون اساسی را با استفاده از قوانین اساسی سایر کشورها تهیه کرد.
هیچ گزارش و آماری بهتر و ملموس‌تر از روایت مستقیم مردم از بازار نمی‌شود. امروز در این بخش تنها گزارش‌های مردمی درباره افزایش و یا کاهش! اجاره بهای مسکن را از زبان «شما» منتشر خواهیم کرد. شما می‌توانید آدرس محدوده زندگی خود، اجاره بهای سال گذشته و تغییر آن برای امسال را بنویسید.
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 19:6 | |
خلاصه اخبارسایت فردا
باسمه تعالی :
تازه های خبر
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 18:56 | |
خلاصه اخبارسایت خبرآنلاین
باسمه تعالی :
پربیننده ترین
دیگر خبرها
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 18:52 | |
خلاصه اخبارسایت تابناک
باسمه تعالی :                                    ما اگر اسیریم ذلیل نیستیم! ما اگر اسیریم ذلیل نیستیم!
همیشه می‌گفت آدم نباید در فکر اسارت باشد و اکثر اوقات یا مطالعه می‌کرد یا ورزش/بعد از جنگ خیلی چیزها آشکار می‌شود. آن وقت است که می‌فهمید ما چه کشیده ایم. ما اگر اسیریم ذلیل نیستیم ما در اینجا با عزت هستیم. ترجیح می‌دهیم گرسنه باشیم اما آبرویمان حفظ شود. اگر بدانید که چقدر از ما می‌ترسند، اینها اسیر ما هستند نه ما اسیر اینها.
هفت شهردار در چهار سال؛ آقاي استاندار كافي نيست؟
هرچند در تداوم پيگيري هاي سياسي استاندار خوزستان شوراي شهر اهواز طبق اعلام شفاهي شوراي حل اختلاف مركزي منحل شده و شهردار اخير يعني آقاي كتانباف با حكم مستقيم وزير كشور و انتخاب همين وزارتخانه منصوب شده است، گويا مشكلات استاندار با شهرداري اهواز، قصد پايان يافتن ندارد...
ابتکار جالب ترکیه برای آرامش در سوریه و بحرین
وزیر خارجه ترکیه که همگان وی را تئورسین حزب عدالت و توسعه و حتی معمار ترکیه نوین می دانند، پیشنهاد جالبی را برای پایان درگیری ها در سوریه و بحرین داده است /بازیگری فعال در عرصه روابط بین الملل می طلبد که کنشگران سیاست خارجی، همواره برای پیش بردن مواضع خود، پیشنهادهایی ولو جزیی در چنته داشته باشند و این کاری است که ترک ها در حال انجام آن هستند.
رهبر انقلاب در جمع هيأت رئيسه اتاق هاي بازرگاني ايران و تهران:
شرط موفقيت در جهاد اقتصادی، برآورد درست از شرايط است
بايد اين نگاه اميدآفرين را مقدمه اي براي هر پيشنهاد و طرحي قرار داد و در توضيح و تشريح وضعيت از نگاه منفي و سياه نمايي پرهيز كرد، چرا كه در سايه اميد، نشاط حاصل مي شود/ فعالان اقتصادي كه در مجموعه اتاق بازرگاني جمع مي‌شوند، بايد با احساس مسئوليت و با اميد، نقش خود را در وضع كنوني كشور تعريف و ايفا كنند.
خیز رژیم صهیونیستی برای تصاحب حوزه های نفتی لبنان
رژیم صهیونیستی ادعا می کند، میدان گازی بزرگی در دریای مدیترانه در مرز لبنان متعلق به این رژیم است. کابینه رژیم صهیونیستی، این نقشه ها را تصویب کرده و قرار است این نقشه ها برای سازمان ملل فرستاده شود تا تأیید بین المللی را به دست آورد.
کارت قرمزی دیگر برای ورزش
فاجعه سقوط تنیس ایران به دسته سوم آسیا
تيم ملی تنيس ايران در رقابت‌هاي آسيايي گروه دو که برای راهیابی به گروه يک آسيا پا به میدان گذاشته بود، با به دست آوردن نتایج ضعیف به دسته سوم آسیا سقوط کرد تا کارت قرمزی دیگر در کارنامه ورزش ایران ثبت شود. تيم ملی تنيس در مرحله نخست در تهران به مصاف اندونزي رفت و با پذیرش شکست مقابل اين تيم، شانس صعود به گروه يک آسيا را از دست داد و در چهارمین مسابقه از مرحله پلی آف دیدارهای جام دیویس آسیا با شکست مقابل هنگ کنگ به مسابقات دسته سوم تنیس جام دیوس منطقه آسیا ـ اقیانوسیه سقوط کرد...
قطعی شدن حذف چهار صفر از پول ملی در بوته نقد 4 اقتصاددان:
پایان بازی تغییر ارزش پول ملی؛ چهار ـ صفر به نفع دولت!
بحث تغییر ارزش پول ملی یا حذف صفرها که امری معمول در اقتصاد جهانی بوده و از آلمان و فرانسه و ژاپن گرفته تا ترکیه و آرژانتین و حتی زیمبابوه آن را تجربه کرده اند، نخستین بار در دولت نهم به صورت جدی مطرح و موج رسانه ای بزرگی در تعیین تعداد صفرهای حذف شونده و تغییر یا عدم تغییر نام واحد پولی ایجاد شد که کار را از کارشناسی های اقتصادی تا بررسی زبان شناختی و ریشه شناسی واژه های پیشنهادی نیز کشاند.
درباره اتهامات به شهید لاجوردی؛
آقای انصاری! اگر مستنداتی هست، شفاف بیان کنید
مطلب حضرت امام(ره) كاملا روشن و آشكار است و برداشت متفاوتي از آن نمي توان كرد؛ بنابراین، مي توان گفت كه ادعاي حجت الاسلام مجيد انصاري درباره شهيد لاجوردي، از نظر امام، قابل تصديق و تأييد نيست، هرچند نمي توان گفت كه لزوما دروغ است، ولی هيچ وجهي در صدق آن هم ديده نمي شود و...
توضیحات حجت الاسلام اژه ای؛
از بازداشت های جدید گروه انحرافی تا پرونده هدی صابر، نگین غرب و...
افرادي كه در اين زمينه دستگير شدند، در كنار مسائل اقتصادي و اخلاقي، داراي مسائل امنيتي نيز هستند، ولي اينكه ثابت شود يا خير، بحث ديگري است. در پرونده برخي از اين افراد، مسائل امنيتي نيز مطرح است.
هشدار جلیلی درباره دست اندازی دریایی به کشورمان؛
عرصه حرکت دریایی ما تنها خلیج‌فارس و دریای عمان نخواهد بود
دبیر شورای‌ عالی امنیت ملی پایداری بر حقوق ملت‌، مقابله با متجاوز و خیرخواهی برای همسایگان را ویژگی‌های اساسی سیاست دفاعی جمهوری اسلامی دانست و تأکید کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند و نباید اهداف و منافع جمهوری اسلامی را نادیده بگیرد.
مدیریت بهمنی در سالی که انتظار جهش تورمی می رفت؛
ارزیابی سیاست های مالی در بحران نقدینگی، طرح هدفمندی و...
در شرایطی که بسیاری از منتقدان، منتظر تورم های بالای 50 درصد با هدفمندی یارانه ها بودند، نرخ تورم در سه ماهه آخر سال 1390 به 16 درصد رسید و اگر چه نرخ تورم ماهانه فروردین 90 در سطح 20 درصد ثبت شده و نشان دهنده رشد نرخ تورم در ماه های آینده است اما واقعیت این است که ....
بر پایه نظرسنجی مجله «تایم» از مردم آمریکا؛
آمریکا در حال سقوط است
نقطه هدف انجام این نظرسنجی، بررسی اوضاع کنونی اقتصادی ایالات متحده آمریکا و عملکرد دولت این کشور در عرصه های داخلی و خارجی در ده سالگی حادثه یازده سپتامبر بوده است/ در پاسخ به این پرسش هم که «آیا بزرگترین تهدید برای ثبات آمریکا در دراز مدت از درون آمریکاست؟»، 66 درصد پاسخ مثبت داده و 27 درصد گفته اند از خارج از آمریکا.
کشف علمی دکتر انگلیسی، دزدی از آب در آمد!
با توجه به مدارکی که موجود است دکتر الکس سیف علیان که اکنون این روش را در انگلیس به نام خود معرفی کرده حدود 8 سال پیش به تیم تحقیقاتی ما معرفی گردید و تمام اطلاعات علمی و آزمایشات و حتی تصاویر این تحقیقات که توسط تیم ایرانی به نتیجه رسیده در اختیار آقای سیف علیان قرار گرفته بود که ایشان پس از خروج از ایران و بازگشت به انگلیس، به استفاده غیراخلاقی و غیر حرفه ای از این دستاوردها، دست زده است.
از علت ناپدید شدن امام موسی صدر تا شواهد زنده بودن ایشان
یک شخصیت این گونه و دارای فعالیت‌های تأثیرگذار بالنده و پویا، طبیعی است که هم در موضع حسادت و هم در موضع توطئه قرار بگیرد. گویا اگر شخصیت ایشان، شخصیت عادی می‌بود، قطعا این دام برای او چیده نمی‌شد و.../ البته قرائنی در دست است که ایشان در زنده هستند، اما به هر حال این دام را برای مخفی ساختن و محدود کردن او و گرفتن او از جامعه بشریت ایجاد کردند.
آیا مسئولین نفتی پیام جهاد اقتصادی را شنیده اند؟
حرکت کند توسعه پارس جنوبی؛ قطر پیروز میدان مشترک
اکنون ظرفیت تولید گاز طبیعی از پارس جنوبی توسط ایران، بالغ بر 220 تا 240 میلیون متر مکعب در روز است که با توسعه تمامی فازهای باقی مانده این میدان مشترک، ظرفیت تولید گاز آن نزدیک هفتصد میلیون متر مکعب در روز افزایش خواهد یافت، در حالی که منابع قطری از برنامه ریزی برای رسیدن به سطح دو میلیارد و ۲۴۰ میلیون متر مکعب در روز سخن می گویند.
آغاز تراژدی رسانه های زرد و قرمز در انگلستان!
در کنار تبلویدها، یک شیوه عکاسی هم در غرب رایج است که به «پایارتزی» معروف است. عکاسان پاپارتزی در همه جا در کمین هستند تا به شکار سوژه هایی بپردازند که هرچند ممکن است، به غیراخلاقی ترین شیوه تهیه و تدراک دیده شده باشد، اما چون مخاطب جذب می کند، همچنان به کار خود ادامه می دهند.
سردبیر مجله فارین پالیسی:
ایران چون از آمریکا سرپیچی می کند، متهم است
وي همچنین درباره سیاست های باراک اوباما در قبال ایران گفت: رويكرد اوباما با رویکرد بوش هیچ تفاوتی ندارد، چرا که شرط اصلی جورج بوش برای ایران، توقف غنی سازی این کشور بود، در حالی که باراک اوباما نیز چنین شرطی را گذاشته است؛ می بینیم که تنها عبارات این دو نفر با هم متفاوت است.
از سوی رئیس‌جمهور؛
قانون تشکیل دو وزارتخانه جدید ابلاغ شد
همچنین همه امکانات،‌ تعهدات، ‌اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول در وزارتخانه تعاون، کار و امور اجتماعی و رفاه و تأمین اجتماعی به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و نیز در وزارتخانه های صنایع و معادن و بازرگانی به وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت منتقل می شود.
آیا مقامات ما هم به اشتباهات خود اعتراف می کنند؟
به همین دلیل است که اصولا در کشور ما هر شکستی ناشی از سنگ اندازی دیگران تلقی می شود و تاکنون کسی اعتراف نکرده که برنامه ریزی اش، اجرا و حتی ارزیابی اش از برنامه ای به دلیل اشتباه شخصی در برنامه ریزی، اجرا و مراحل دیگر بوده است.
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از فعالان حوزه مهدویت:
فرد منتظر یعنی کسی که به وضع موجود راضی نباشد
یكی از خطرهای بزرگ در موضوع مهدویت، كارهای عامیانه، جاهلانه، غیرمستند و متكی بر تخیلات و توهمات است كه زمینه ساز مدعیان دروغین و دوری مردم از حقیقت واقعی انتظار خواهد شد/ مطالب غلط و انحرافی، باعث می شوند، حقیقت اصلی مهدویت و انتظار مهجور بماند، بنابراین، باید به شدت از كارها و شایعات عوامانه پرهیز كرد.
به دنبال مرگ احتمالی ولیعهد؛
بحران سراسر عربستان را فرا گرفته است
در خانواده سعودى، نزدیک هفت هزار شاهزاده هست كه اين شاهزاده‌ها به دو شاخه «السديرى» و «الفيصل» تقسيم شده و بر خلاف ظاهر، در درون خاندان سعودي بر سر‌ جانشيني پادشاه اختلافات بسیار عميق و جدی وجود دارد/ شاهزاده نايف كه هم‌اكنون وزير كشور است، يكي از هفت عضو باقي مانده خانواده سديري است كه...
محسن رضایی عنوان کرد:
تلاش‌هایی مرموز برای جدایی برخی اشخاص و گروه‌ها از ولايت فقيه
انديشمندان ما به خوبي نتوانستند شرايط پس از پيروزي انقلاب و دوره تثبيت را تحليل كنند؛ بنابراین، سقف پرواز آرمان‌هاي ملت ايران پايين كشيده شد/ در شرايط جديد، بدون بازگشت انقلاب به آرمان‌هاي اصيل با پشتوانه نيروهاي جديد و انقلابي، نمي‌توانيم به سقف پرواز مناسب براي ادامه راه دست يابيم/ ميثاق با ولايت كه محور نگهباني از دين، سياست، انقلاب و مبارزه با فتنه‌ها و انحرافات است از ضروريات جامعه امروز ماست، زيرا...
خرازی در بخش دوم گفتگو با «تابناک»:
امروز عربستان سعودی بازنده اصلی مناسبات در بحرین است
ما هیچ گاه ما با نظام و انقلاب قهر نكرده و نخواهيم كرد.../ ماجرای من با آقای متکی از جایی شروع شد که من با انتشار مقاله ای عملکرد ایشان را نقد کردم. وی هنگامی که مقاله ما را دید در شورای معاونين وزارت خارجه.../ نمی شود اکنون درباره آقای صالحی داوری و قضاوت کرد، ولی من در ایشان یک سری حرکاتی می بینم که اگر...
بازی با سرنوشت داوطلبان کنکور سراسری + توضیح سازمان سنجش
در روز برگزاری کنکور سراسری رشته علوم انسانی سال جاری، مورخ یازدهم تیر ماه در حوزه دختران در شهر قم، واقع در مکان دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، دفترچه اختصاصی دوم ویژه داوطلبان گروه آزمایشی علوم و معارف اسلامی به داوطلبان دختر داده نشده و همین، موجب به خطر افتادن سرنوشت تحصیلی داوطلبان در این مرکز آزمون شده است.
تلاش عربی برای جلوگیری از نفوذ ایران در انقلاب های منطقه
چندی پیش و به دنبال دیدار عصام شرف، نخست وزیر مصر از ابوظبی، امارات به پرداخت یک وام سه میلیارد دلاری به این کشور متعهد شد که قرار است در تجارت های کوچک و متوسط و پروژه های ساختمانی هزینه شود. عربستان نیز در ماه می، کمکی به ارزش چهار میلیارد دلار به مصر داد و انتظار می رود قطر نیز به زودی مبلغ بسته کمکی خود را اعلام کند؛ به این معنا که...
بالاخره دو دیپلمات ایرانی در بحرین محکوم شده اند يا...؟!
گویا این اقدامات بحرین در اتهام زدن به دیپلمات های ایرانی و احیانا دستگیری آنان، فرار رو به جلوی مقامات سرکوبگر این کشور برای انحراف افکار عمومی و خارج شدن از فشاری است که در ماه های اخیر به دلیل سركوب انقلاب مردم این کشور بر آن وارد شده است.
پس از پایان نماز جمعه در سراسر كشور؛
نمازگزاران جمعه حمايت از حجاب و عفاف را فرياد زدند + قطعنامه
اين قطعنامه، تنها يك شعار و اعلام موضع براي راهپيمايي امروز نيست، بلكه يك سند جدي از سوي همه جامعه زنان ايراني است و براي هر يك از بندهاي آن در ستاد مردمي ترويج عفاف و حجاب، كميته پيگيري تشكيل خواهيم داد و نتايج را مستمر از دستگاه‌هاي مسئول پيگيري مي‌كنيم و در مقابل هر گونه كوتاهي واكنش جدي و عملي نشان خواهيم داد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
برخی در پی ایجاد اختلاف میان ارتش و سپاه هستند اما...
امیر سرتیپ پوردستان افزود: نتیجه این افتخار آفرینی ها، آن مدال افتخاری بود که امام راحل علاوه بر نامگذاری سالروز ولادت امام حسین (ع) به عنوان روز پاسدار بر سینه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نصب کرده و فرمودند: «ای کاش من یک پاسدار بودم».
ضمن رأی اعتماد به کابینه میقاتی؛
صحت ادعای سید حسن نصرالله درباره دادگاه تأیید شد
تأیید اطلاعات نصرالله توسط معاون عملیاتی سازمان نظارتی ملل متحد، در حالی صورت می پذیرد که بدانیم انتقال این اطلاعات به اسرائیل اصولا، نه تنها طبیعی و عادی نیست، بلکه کاملا غیر عادی و خلاف قانون دادگاه های صالحه است، چرا که اطلاعات حساس یک پرونده جهانی به جایی منتقل می شود که مقامات آنجا...
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 18:48 | |
خلاصه اخبار سایت صراط نیوز
باسمه تعالی :
برخی مدیران هنوز موضوع
مهرداد بذرپاش در همایش جوان و بصیرت :
در این خندق باید افرادی قرار بگیرند که ویژگیهایی داشته باشند . اول اینکه باید بچه های مسجد و حزب اللهی افزایش پیدا کنند تا در سراسر این خندق فرهنگی قرار بگیرند . عمق خندق حفر شده نیز باید با بصیرت افرادی که در آن حضور دارند پوشانده شود .
قانون براي هيچ فردي خط قرمز قائل نشده است
سخنگوي قوه قضائيه
افرادي كه پيش از اين در اين پرونده دستگير شده بودند در كنار مسائل اخلاقي و اقتصادي اتهامات امنيتي نيز متوجه‌شان است كه البته اين اتهامات هم بايد مانند ساير اتهامات آنها مورد بررسي و رسيدگي قرار بگيرد. در فاصله‌ بين نشست قبلي سخنگوي قوه قضائيه تا به امروز نيز افراد جديدي در اين پرونده دستگير شده‌اند.
خاطرات تکان دهنده دختر ربوده شده آمریکایی
گفتگوی جیسی دوگارد با شبکه ABC
او که در سال 1991 در سن 11 سالگی از مقابل منزلش ربوده شد در طول این مدت بهمراه فرزندانش که بر اثر تجاوز به او متولد شدند در منزلی مخفی نگهداری می شد، تا اینکه در سال 2009 پیدا شد.
بعضی‌ها مرتب علیه دولت مطالبی مطرح می‌کنند که البته اهمیتی هم ندارد!
احمدی نژاد در جلسه هیات دولت
دولت پروسه اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی را که ۲۰ سال زمان می‌طلبید طی ۵ الی ۶ سال اجرا کرد و حجم واگذاری‌های این دولت ۲۵ تا ۳۰ برابر کل دولت‌های قبل از خود است و هیچ‌کس فکر نمی‌کرد دولت بتواند این حجم از سهام را بدون اینکه حقی از بیت‌المال و حقوق مردم تضییع شود، واگذار کند
تهدیدهای رئیس جمهور برای جلوگیری از بازداشت ها اثرگذار نیست
نظر کاربران صراط در مورد خط قرمزهای احمدی نژاد
در نظر سنجی صورت گرفته 37/64 % (شصت و چهار ممیز سی و هفت درصد) کاربران معتقد بودند که تهدیدها و واکنش احمدی نژاد تاثیری بر روند بازداشت ها نخواهد داشت و مسئولین قضائی به وظیفه خود عمل خواهند کرد اما 63/35 % (سی و پنج ممیز شصت و سه درصد) از مخاطبان به توقف دستگیری ها و انعطاف در مقابل واکنش رئیس جمهور رای دادند .
جریان انحرافی در برابر ولی‌فقیه می‌ایستد اما مصر است که ارتباط پدر و فرزندی است
دبیر هیئت عالی گزینش:
برداشت جریان انحرافی از مردم اشتباه بود، امام (ره) این مردم را به خوبی شناختند؛ امروز هم خلف صالح امام (ره) مقام معظم رهبری این مردم را به خوبی می‌شناسند؛ مقام معظم رهبری تعبیری دارند مبنی بر اینکه این مردم کور نیستند و می‌فهمند اما جریان انحرافی تصور دیگری نسبت به مردم داشت.
آیا گلزار به اقتصاد ایران خدمت کرده است؟
وقتی بازیگران برای هم نوشابه باز می کنند!
ا نگاهی به صنعت سینمای ایران که در آن فروش تمام فیلمهای سالانه بیش از 60 میلیارد تومان نمی شود، دریافت هزینه های میلیاردی توسط نابازیگران سوالی اساسی ایجاد می کند که آیا واقعا این حجم پرداختها برای چند قسمت حضور(و نه بازی) در یک مجموعه چه کمکی می تواند به اقتصاد لجام گسیخته ی ایران کند؟
واکنش سرآسیمه گنجی به شایعه نفوذی بودنش !
لحظه شماری تا مشخص شدن نفوذی بعدی
آن که دشنام می دهد، آن که دروغ می گوید، آن که بدون سند تهمت می زند، آنکه با لجن مال کردن دیگران ترور شخصیت می کند؛ دموکرات نیست و برای نظام دموکراتیک ملتزم به آزادی و حقوق بشر مبارزه نمی کند.
تطبيق برخي علائم ظهور بر اشخاص اقدامي غلط و انحرافي است
در دیدار با جمعی از اساتید، كارشناسان، مؤلفان و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت:
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان كردند: یكی از خطرهای بزرگ در موضوع مهدویت، كارهای عامیانه، جاهلانه، غیرمستند و متكی بر تخیلات و توهمات است كه زمینه‌ساز مدعیان دروغین و دوری مردم از حقیقت واقعی انتظار خواهد شد.
تاریخچه و اهداف طرح پیش آهنگی از بدو تاسیس‌تاکنون
قابل توجه آقای رئیس !
جالب اینجاست که در تعریف کلمه "جنبش" آمده است : "پدیده‌های اجتماعی که در ابعاد مختلف و اندازه‌های مختلف به تغییر در ترکیب بندی سیاسی، اقتصادی و یا اجتماعی منجر می‌شوند . شامل بر: جنبش اجتماعی ، انقلاب ، اصلاحات ، نهضت ، کودتا ، جنگ ( داخلی و یا خارجی ) "
پشت پرده مباحثه های وهابیون در بقیع + عکس
گزارش اختصاصی صراط نیوز از مدینه منوره
این قبرستان که تا پیش از تسلط آل سعود بر سرزمین حجاز، دارای قبه و بارگاه بوده است، بعد از تسلط این گروه و تخریب مزار ائمه بفیع(علیهم السلام) از فضای غریبانه خاصی برخوردار شده که این نکته نیز سبب می شود که ...
بی حجاب؛ مجرم است یا بیمار؟ + تصاویر
نظر شما چیست؟
یک فرد بیمار هرگز خودش به سراغ بیماری نمی رود و این بیماری است که به سراغ فرد می آید و همیشه یک بیمار تلاش می کند که بیماری را از خود دور کند و به همین دلیل تحت نظر پزشک تلاش می کند که مداوا شود و از هر آنچه که باعث تشدید بیماری اش می شود گریزان است.
اكنون زماني است كه بايد اسرار اين خدايان شيطاني جهان افشا گردد
نظرات جالب كاربران سايت اينترنتي بيلدربرگ در مورد اجلاس سنت موريس
ما نياز داريم تا با تمام توان خود براي فهم اين موضوع كه چگونه آنها اين جهان ناعادلانه را شكل دادند،تلاش كنيم. بيلدربرگ آهسته ولي پيوسته جاي پاي خود را در كشورهاي توليد كننده نفت محكم كرد. عربستان براي چند دهه(تحت نفوذ بيلدربرگ است) عراق و ايران با حمله به افغانستان محاصره شده واكنون نوبت ليبي است و از اين جمع فقط روسيه باقي مانده است.
دانشگاه ها و کالج های تک جنسیتی دنیا
تک جنسیتی در آمریکا و انگلیس
امروزه بیشتر کالجهای دختران در سطح آموزش عالی تنها در مقطع تحصیلی لیسانس فعال هستند و رشته های علوم پایه و مقدماتی را ارائه می کنند. هرچند بعضی از این موسسات آموزش عالی دانشجوی پسر نیز پذیرش می کنند اما تعداد این دانشجویان بسیار اندک است و غالب دانشجویان را دختران تشکیل می دهند.
چتر حمایتی کمیته امداد بسته شد !
مشكلات نيازمندان در مقابل دفاتر امداد براي دريافت خدمات حمايتي
بنده هم اكنون داراي يك دختر 17 ساله هستم و اين درحالي است كه از همسر خود نيز جدا شده‌ام و نيازمند به كمك هستم اما هيچ يك از دستگاه‌هاي حمايتي از من و دخترم حمايت نمي‌كنند. ميدوارم با حمايت كميته امداد و نهادهاي حمايتي مشكلات دخترم مرتفع شود و بتواند آينده روشني داشته باشد.
«پاسپورت دوم» مهم‌ترین دغدغه‌ی شهروندان رژیم
نگاه جامعه ‌شناختی «هاآرتص» به چالش‌های رژیم صهیونیستی؛
چرا ما اسراییلی‌ها آرزومند داشتن پاسپورت‌ خارجی هستیم؟ اگر رهبرانی داشتیم که ارزش آن را داشت که نامشان را بیاوریم، رهبرانی که به جای کاشتن تخم نگرانی و دلشوره برای کاهش آن دست به کار می‌شدند، از مدت‌ها پیش صف متقاضیان پاسپورت در سفارتخانه‌ی آلمان کوتاه‌تر می‌شد.
آنچه بر خانواده این جانباز می گذرد + تصاویر غم انگیز
به مناسبت روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع)، روز جانباز؛
مهران‌راد سال 1342 واد ارتش شده بود؛ در روزهاي نخست جنگ تحميلي با مدرك فوق ديپلم رشته پرستاري در بخش بهداري لشكر 81 زرهي اهواز مشغول به فعاليت شد؛ بعد از مجروحيتش نيز دوباره به منطقه بازگشت و به لشكر 58 ذوالفقار و پادگان ابوذر منتقل شد كه . . .
قيام ملت‌هاي منطقه از نشانه‌هاي بارز حتمي بودن وعده‌هاي قرآن است
دیدار شركت‌كنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن كریم با رهبر انقلاب
ایشان، بی‌توجهی به ظرفیت وحدت بخش قرآن مجید را غفلت بزرگ ملت‌های مسلمان برشمردند و افزودند: باور نداشتن به مفاهیم قرآنی و وعده‌های پروردگار، غفلت دیگری است كه عملاً مانع وحدت، عزت و اقتدار امت اسلامی شده است.
دستگیری عوامل جریان انحرافی برعهده سپاه است
سردار جعفری فرمانده کل سپاه:
نگرانی در مورد این حرکت جریان انحرافی وجود ندارد چون حرکت های انحرافی خیلی بزرگتری را جامعه اسلامی ایران پشت سر گذاشته است و جریان انحرافی که الان وجود دارد خیلی مطرح نیست و انشاءالله این هم رفع خواهد شد.
مجری
پشیمانی "فرشید منافی" از ترک ایران
شرایط نامساعد زندگی و حواشی که برای او ایجاد شده است باعث شده است وی در تصمیمش مبنی بر حضور در رادیوفردا مردد گردد . شایان ذکر است وی در این جلسه عنوان کرده بود که از طریق چند واسطه خواستار پادرمیانی برای حضور مجدد در ایران شده اما تا کنون جوابی دریافت نکرده است.
دیدار شرکت کنندگان مسابقات بین المللی قرآن با مقام معظم رهبری
صبح امروز صورت می گیرد
طبق سنوات گذشته، در اين مراسم «عباس هاشمي» نفر اول مسابقات در رشته قرائت به تلاوت قرآن مي‌پردازد. ضمن اينكه «عبدالفتاح الطاروطي» قاري پيشكسوت مصري نيز در محضر رهبر فرزانه انقلاب آياتي از كلام‌الله مجيد را تلاوت مي‌كند.
با روشنگري و تبیین منطقی در مقابل تفكر غلط مخالف نيستم
رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان سپاه + تصاویر
ایشان با تأكید بر لزوم تفكیك میان اختلاف نظر با ایستادگی یك جریان در مقابل نظام، خاطرنشان كردند: زمانی ممكن است، جریانی در مقابل انقلاب اسلامی بایستد، كه در آن زمان قطعاً وظیفه همه، دفاع از انقلاب است، همانگونه كه در حوادث سال 88 اتفاق افتاد.
حمله وقیحانه سایت حامی منحرفین به حجت‌ الاسلام‌ ذوالنور
عصبانیت از مقایسه بنی صدر با احمدی نژاد
چرا راستش را نمی گوئید که از ترس واکنش مردم توانایی برخورد سریع و کنار زدن سریع را ندارید . ولیکن بسی خیال واهی که بتوانید احمدی نژاد را از مردم جدا کنید چون او از جنس مردم است نه از جنس آقازاده های مرفح(مرفه) و بی درد.
انسان نبايد براي حفظ جايگاه خود به هر اقدامي دست بزند
مشاور سابق رئیس جمهور
اگر مسئولي بر خلاف نظر رهبر انقلاب عمل كند، قطعأ و يقينأ اعتقاد وي به مباني ديني سست بوده و برداشت صحيحي از مسائل اسلامي ندارد . حيثيت و آبروي افراد در پيشگاه خداوند محترم است لذا همه وظيفه داريم اين موضوع را حفظ كنيم تا خسارتي به آن وارد نشود.
جوان فکر بر خلاف بقایی وجود جریان انحرافی را پذیرفت
رئیس ایرنا:دستگاههای امنیتی و قضائی با جریان انحرافی برخورد کنند
نکته سؤال‌برانگیز آن است که دستگاه‌های هشداردهنده، مانند وزارت اطلاعات و شورای عالی امنیت ملی نیز تاکنون نه تنها از به صدا درآوردن زنگ‌های بیدارکننده اجتناب ورزیده‌اند، بلکه ناخواسته با سکوت خود،‌ عرصه را برای شکل‌گیری یک جریان انحرافی آسیب زننده به منافع ملی و اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی به حال خود رها کرده‌اند.
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 18:44 | |
خلاصه اخبار سایت شفاف
باسمه تعالی :
دادگستری:تجاوز 5 نفر به معلم جوان مربوط به 7سال قبل است
روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران در اطلاعیه ای خبر با عنوان 'تجاوز پنج نفر به معلم جوان در جنوب تهران' را تكذیب كرد./ احكام مربوط به این پرونده برابر مقررات قانونی صادر و نسبت به برخی از محكومین اجرا شده است و...
چند نکته درباره احتمال حضور اصلاح طلبان در انتخابات
حضور در انتخابات یک کشور به مفهوم پذیرفتن همه سازو کارهای انتخاباتی آن کشور است . از بررسی صلاحیت ها تا اجرای انتخابات و تایید یا ابطال نتیجه انتخابات در قانون مشخص است . بنابراین اگر اصلاح طلبانی قصد...
اعراب برای مقابل با نفوذ معنوی ایران در مصر دست به جیب شدند
دولت‌های عربی حوزه خلیج فارس با رژیم حسنی مبارک مناسبات خوبی داشتند و در آغاز تظاهرات و انقلاب مردم مصر علیه رژیم سابق در مقابل خواست مردم مصر قرار داشتند. ولی از آن زمان به بعد مناسبات خود را با دولت جدید مصر بهبود بخشیده‌اند..
بیست میلیون خانواده ایرانی با خانه هایی شبیه به خانه حاج صادق محصولی
عده ای می گویند ، می شود و می توانیم و عده ای می گوید نمی شود و نتوانستند ! شاید احمدی نژاد میخواهد اکنون مردم چنین منزل هایی بسازند و در آن زندگی کنند . خانه هایی شبیه به آنچه صادق محصولی میلیاردر در آن زندگی می کند برای بیست میلیون خانواده ایرانی !واقعاً این وعده جذاب است و ...
ستاره نوظهور کمونیست های چین کیست؟
بو سیلای، دبیر حزب کمونیست در شهر چونکینگ، یکی از افرادی است که در سال های اخیر توجه همه ناظران امور چین را به خود جلب کرده است./ هو، ون و سایر اعضای کمیته مرکزی دفتر سیاسی حزب کمونیست همواره به گونه ای عمل کرده اند که از آنها انتظار رفته است...
رسانه ها سخنرانی ها را ناقص منتشر می کنند یا سخنرانان ناقص حرف می زنند ؟
هفته گذشته و پس از انتشار اظهارات رئیس جمهور در باره قاچاق کالا که باعث سر و صدای فراوانی شد/در کشور ما مقامات مسئول از دولتی و غیر دولتی و حتی مسئولان میانی و پایینی عادت دارند که بدون تهیه کردن متن ، به صورت فی البداهه سخنرانی می کنند
لزوم تجدید نظر در نحوه اجرای طرح هدفمندی یارانه ها
هدفمند سازي يارانه ها ، يك راهكار اساسي براي رهايي از اعتياد بزرگ ملي به نفت و درآمدهاي حاصل از آن است.انقلاب دانايي محور اين كشور ها با انقلاب در بهره وري نيز مواجه كرده است. براساس این گزارش در اين كشورها ...
آقای نجار ! ماست قطعاً سفید است
هر چند ممکن است برخی بگویند چرا در این شرایط حساس از وزیر کشور انتقاد می کنید؟ اما واقعاً مگر می شود انتقاد نکرد . شرایط کشور در همه دوران پس از انقلاب حساس بوده و هست . اما ...
سرنوشت یگانه مهم است یابعضی کله گنده های سیاسی
وقتی حال خیلی از مردم از سیاست به هم میخورد
این گروه های سیاسی همه ارزششان به این است که مشکلات امثال یگانه ها را حل کنند ، اما اگر قرار باشد خودشان با سیاست بازی های افراطی مانع از حل مشکلات اساسی و ریشه ای مردم شوند ، ارزش خاصی ندارند .
کامران دانشجو و ماجرای فروشی نبودن آخرتش
کامران دانشجو وزیر محترم علوم چند روز پیش از دستور احمدی نژاد، ضمن آنکه صراحتاً از "جداسازی ردیف های دختران و پسران در کلاس ها" سخن گفته بود، اعلام کرده بود: هرچه مي‌خواهيد جوسازي كنيد اما قائل به اين نيستيم كه آخرت خود را به دنياي احدالناسي بدهيم!
بودجه پارس جنوبی خرج پرداخت یارانه نقدی شده است
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
«مسئولان وزارت نیرو چندی پیش در نشستی در کمیسیون انرژی تاکید می‌کردند درآمد ناشی از صادرات برق هم در این بخش صرف شده است که اصلا قرار نبود چنین اتفاقی بیفتد. یا بخشی از بودجه‌ای که قراربود وزارت نفت در پارس جنوبی هزینه کند ...
باز موقع انتخابات شد و عده ای یاد محرومین افتادند
در کشور ما در کنار همه اتفاقات نادری که رخ می دهد ، شاهد یک پدیده عجیب هستیم . مثلاً به جای اینکه منتقدان دولت که بیرون از دولت و قدرت هستند از وضعیت موجود انتقاد کنند ، خود دولتی ها از آن انتقاد می کنند !/ مگر نمی گویید فاصله طبقاتی هست ؟ خب چه کسی باید این فاصله را از بین ببرد ؟ اگر بد است و شما هم می دانید از بین ببرید .
بزرگترین کمک به این دخترک این است که پدرش سرایدار شود
چون كسی را ندارم مجبورم دخترم را روزانه به سر ساختمان بیاورم /او می‌گوید: در مامازن یک اتاق اجاره كرده كه ماهانه 100 هزار تومان اجاره می‌دهد. پدر یگانه می‌گوید: به دلیل اینكه یگانه را روزها سر ساختمان می‌آورم، او نیز پا به پای من كار می‌كند و ...
زیان ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰ دلاری افتتاح نمایشی ۲ فاز پارس جنوبی
پالایشگاه‌های فاز ۹ و ۱۰ میدان پارس جنوبی اسفند ماه ۱۳۸۷ پس صرف میلیاردها تومان تبلیغات به طور رسمی افتتاح شد و مقرر شده بود در کوتاه ترین زمان ممکن بخش فراساحلی و چاههای دریایی این دو فاز مشترک با قطر هم راه اندازی شوند.
نگرانی درباره بازنشستگی اساتید
خوش‌چهره:
اگر این اقدام رئیس‌جمهور مبتنی بر یک نگرانی ناشی از درک صحیح و واقعی از وضعیت دانشگاه باشد جای خوشحالی دارد. /” متاسفانه برخی می‌خواهند مشکلات را با برخی روش‌های انحرافی استالینی حل کنند که در برخی سطوح اجرایی با ملاحظات سیاسی و جناحی بر مصالح و منافع ملی چربش دارد.
این بار بازنشستگی اساتید،بازی جدید برای سرگرمی مردم
تازه امروز 15 تیرماه نود بعد از چند سال رئیس جمهور محترم نامه می نویسد به وزیر علوم " شنیده شده است که اساتید بی رویه بازنشسته می شوند ..." . این در حالی است که این بحث بازنشستگی برای ..
عادت مذموم حریم شکنی در
پخش این تصاویر مضحک و بی فایده و آبروبر در پر بیننده ترین زمان اخبار هیچ تاثیر مفیدی بر روی مخاطب ندارد، و شاید اختصاص همین زمان به موضوع همان همایش در ابعاد مختلف، آثار مطلوب تری در پی داشته باشد!
38 هزار زن چشم انتظار کمک
سوال اینجاست که در بین هزینه این همه بودجه های کلان عمرانی ،دستمزدهای میلیونی بازیگران و ورزشکاران و پولهایی از بیت المال که به سادگی هدر می روند ،سهمی برای این زنان نیست که با نجابت و پاکدامنی مشغول گذران زندگی هستند؟
مقام معظم رهبری: ‫جداً از طرح باغشهرها نگرانم
بازخوانی
در حالی این روزها طرح دولت برای واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای ساخت مسکن و باغ میوه در رسانه‌ها داغ شده است که رهبر معظم انقلاب اسلامی در اسفندماه گذشته از طرح باغشهرها اظهار نگرانی جدی کرده‌اند.
مرگ انسانیت در اردوگاه اشرف
همه افرادی که در کمپ اشرف حضور دارند، از ابتدایی ترین حقوق انسانی خود محروم هستند و همه باید اطاعت اجباری از رهبریت آن را داشته باشند./ در مدتی که از اشرف خارج شده‌ام احساس می‌کنم وارد دنیای جدیدی شدم که حداقل می‌توانم آزادی را حس کنم و برای خودم تصمیم بگیرم.
بیشتر تخلفات جریان انحرافی در حوزه اقتصادی و اخلاقی است
سردار جعفری:
با توجه به اینکه سپاه ضابط قوه قضائیه است و همچنین بدلیل اینکه پرونده برخورد با جریان انحرافی دارای پیچیدگی های خاصی است براین اساس به صلاحدید قوه قضائیه سپاه اقدام به دستگیری و بازداشت این افراد نموده است.
چرا حال مردم از بعضي ها به هم مي خورد ؟
اگر كسي منافع اينها را تامين نكند حتي فاميلي اش را هم از او مي گيرند . مثلاً علي مطهري تا زماني كه حرفي مي زند كه اينها هم سود مي كنند " فرزند رشيد شهيد مطهري " خطاب مي شود و اگر حرفي بزند كه به سود اين جماعت نباشد مي شود " علي فريماني " .اما تا كي مي شود اينگونه با مردم بازي كرد ؟
کاشانی با لابی آمده،با لابی هم می رود
عابدینی:
نگذارید داغ دلم تازه شودو از کنار سوالات می گذشت.اما در آخر و با اصرار خبرنگاران او فلش بکی به زمان حضور خودش در پرسپولیس زد و با تکان دادن سر برای وضعیت این روزهای پرسپولیس تاسف خورد.
چرا محافظان حاجي احمدي دختران هستند؟
دختراني روستايي و ساده كه زودباورند . اين دختران در معرض شستشوي مغزي قرار مي گيرند و با جملات كليشه اي اوجالان درباره زن ذهن آنان پر مي شود . آنان عاشق و شيفته رهبر بار مي آيند تا جايي كه ارائه هر گونه "خدمت " براي رهبر و منصوبانش يك خدمت در راه وطن تلقي مي شود .
با حركت روشنگرانه در مقابل تفكر غلط مخالفتی ندارم، اما..
رهبرانقلاب در دیدار فرماندهان سپاه؛
زمانی موضوع، اختلاف نظر و سلیقه است و نه ایستادن در مقابل انقلاب. در چنین شرایطی، وظیفه همه، ندمیدن در اختلاف نظرها و در پیش گرفتن شیوه تبیین و روشنگری در مقابل برخی افكار غلط، با در نظر گرفتن همه جوانب آن است.
احمدی نژاد ؛ دو ماه موضع دفاعی و اینک آغاز موضع تهاجمی
اینکه چرا احمدی نژاد در ان شرایط بازهم به سراغ موضوع مسکن که یکی از چالش های اساسی خانواده های ایرانی است رفته نشان می دهد که رئیس جمهور بسیار حساب شده عمل کرده است.
دین‌داری ملت فقیر مشكل است
آیت‌الله جوادی آملی:
مرجع تقلید شیعیان گفت: ملتی كه با اقتصاد و مالش فاصله داشته باشد و فقیر باشد، دین‌داری آن ملت مشكل است. / مستحضرید كه بر اساس این دو مبنای اقتصادی كه هر دو باطل است، این مال كه به منزله ستون فقرات است، یا خون در رگ‌هاست و این در یك بخش از رگ‌ها جاری است بقیه فلج‌اند. در نظام سرمایه‌داری ...
شاگردان مدرسه حقانی چرا رفتند؟
«مصباح يزدي – محمود احمدي‌نژاد» دو نامي شناخته شده در روزگار فعلي هستند. آيت الله مصباح يزدي از سالهاي اوايل انقلاب 57 شناخته شده بود و احمدي نژاد، تنها شش سال است كه نامش به‌واسطه تكيه بر كرسي رياست جمهوري در همه جا پيچيده است. دو مرد شناخته شده روزگار اخير در حدود شش سال پيش چونان برادر ...
آخرین اخبار
[+]  نوشته شده توسط mbr در سه شنبه بیست و یکم تیر 1390 در ساعت 18:40 | |
خلاصه اخبار سایت فرارو
باسمه تعالی :
بایدها و نبایدهای یک سازمان چابک
در واکنش‌ها به تشکیل سازمان سینمایی
بایدها و نبایدهای یک سازمان چابک
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به این که تشكيلات سازمان سينمايي كشور قرار نیست تشكيلاتي مانند سازمان صدا و سيما باشد به شکلی کلی، گفته است:« ما مي‌خواهيم سازماني چابك داشته باشيم كه بتواند حركت رو به جلو سريعي داشته باشد و نه تشكيلاتي عريض و طويل. »
انگیزه‌های پشت‌پرده؟
واکنش‌ها ادامه دارد
انگیزه‌های پشت‌پرده؟
برخی کارشناسان بر این باورند که برخورد دیرهنگام رئیس‌جمهور با طرح جداسازی جنسیتی در دانشگاه‌ها کمی قابل تأمل به نظر می‌رسد. چرا که این طرح مدت‌هاست در دستور کار وزارت علوم قرار داشته و تا کنون با واکنش رئیس دولت روبرو نبوده است. از سوی دیگر دستور توقف این طرح می‌توانست در جلسه هیأت دولت بررسی و در مورد آن تصمیم‌گیری شود؛ که بی شک در آن صورت فرمان رئیس‌جمهور تا این حد رسانه‌ای نمی‌شد.
هشدار درباره ضربه زنندگان به انقلاب وظیفه سپاه است
حمید رضا ترقی:
هشدار درباره ضربه زنندگان به انقلاب وظیفه سپاه است
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: هشدار سردار جعفری فرمانده محترم سپاه در خصوص بازگشت افراد، گروه‌ها و جریانات سیاسی که به نظام و انقلاب ضربه زده‌اند کاملا منطبق با اختیارات و وظایف سپاه است.
عضویت در سازمان ملل، تنها راه حل بدون خشونت برای فلسطین
الجزیره تحلیل می کند
عضویت در سازمان ملل، تنها راه حل بدون خشونت برای فلسطین
برنامه فلسطین برای اعلام استقلال در سازمان ملل تنها راه بدون خشونتی است که می تواند جایگزین مذاکرات صلح بی نتیجه میان سران فلسطین و رژیم صهیونیستی شود.
«هدف» محمود احمدی‌نژاد چیست؟
مروری جامع بر پیشینه طرح تفکیک جنسیتی و بازنشسته کردن اساتید
«هدف» محمود احمدی‌نژاد چیست؟
احمدی نژاد نخستین بار در ۲۰ آذر ۱۳۸۵ در مقام پاسخ‌گویی در مورد بازنشسته شدن استادان برآمد و در جمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: «برای اینكه نظر بنده را بدانید، نظر احمدی نژاد این است كه استادی دانشگاه هیچ گاه بازنشستگی نخواهد داشت...» رئیس دولت نهم با این اظهارات بازنشستگی اجباری اساتید را در حد شایعه دانست.
به دلیل «خیانت» می‌توان «طلاق» گرفت؟
کاووشی حقوقی در پاره‌ای از مسائل مربوط به طلاق به دلیل خیانت
به دلیل «خیانت» می‌توان «طلاق» گرفت؟
قبل از پاسخ به این سوالات باید اذعان کرد که مباحث مربوط به نهاد خانواده که نهادی سخت و غیر قابل نفوذ است بیشتر از اینکه تحت تاثیر نگرش قانون باشد می بایست ذیل توافق و دوستی حل و فصل شود. چه آنکه پای حقوق در این میان تنها در ابتدا و انتهای رابطه می تواند معنی دار باشد و مناسبات داخل خانواده بیشتر تحت تاثیر اخلاق و دایرمدار محبت می باشد.
آقای خاتمی حق حیات سیاسی ندارد/هیچ‌کس نمی‌تواند برای بازگشت اصلاح‎طلبان شرط تعیین کند
«احمدی بیغش» و «ابوالقاسم رئوفیان» در گفتگو با فرارو:
آقای خاتمی حق حیات سیاسی ندارد/هیچ‌کس نمی‌تواند برای بازگشت اصلاح‎طلبان شرط تعیین کند
احمدی بیغش بر این باور است که آقای خاتمی حق حیات سیاسی ندارد، حق حضور در انتخابات را ندارد چرا که تا امروز هم جنایت 6 دی سال 88 و موسوی و کروبی را محکوم نکرده است. اما از سوی دیگر ابوالقاسم رئوفیان بر این اعتقاد است که هیچ کسی نباید و نمی‌تواند برای حضور دوباره اصلاح‎طلبان در عرصه سیاسی کشور شرط تعیین کند چرا که شروط را تنها قانون تعیین اساسی تعیین می‌کند و هر فرد، گروه و جریان سیاسی که بخواهد در این عرصه فعالیت کند تنها باید به پایبندی خود به این قانون را اعلام کند.
«طلاق» زنگ‌ها را به صدا در می‌آورد!
137هزار و 200 مورد طلاق در سال 1389
[+]  نوشته شده توسط mbr در شنبه هجدهم تیر 1390 در ساعت 22:32 | |
خلاصه اخبار سایت فرارو
باسمه تعالی :
[+]  نوشته شده توسط mbr در شنبه هجدهم تیر 1390 در ساعت 22:29 | |
خلاصه اخبارسایت حهان نیوز
باسمه تعالی :
آيا فرماندهي سپاه وارد سياست بازي شده است؟
آيا فرماندهي سپاه وارد سياست بازي شده است؟
بلافاصله پس از اين سخنان، چهره هاي وابسته به جريان فتنه و رسانه هاي ضد انقلاب، بحث هميشگي چرايي دخالت سپاه در سياست را مطرح و به همين بهانه شروع به جنجال سازي كردند.و در همين رابطه صحبت‌هايي انتقادي از ...
اعضای اصلی ستاد راهیان نور جلسه را تحریم کردند+تصاویر
احمدی نژاد لوح امضا شده مشایی را اهدا کرد؛
اعضای اصلی ستاد راهیان نور جلسه را تحریم کردند+تصاویر
بعد از آن که محمود احمدی نژاد نماینده تام الاختیار خود در ستاد مرکزی راهیان نور را اسفندیار رحیم مشایی قرار داد می‌شد فهمید که دیگر اعضای ستاد با این قضیه سرسختانه مخالف هستند. اما اوج این مخالفت ...
خیز توامان رکود در تولید و تورم در اقتصاد
خیز توامان رکود در تولید و تورم در اقتصاد
به گفته ريیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، آمارها نشان می‌دهد که شمار چک‌های برگشتی به رکورد بی‌سابقه در اقتصاد و بالاترین حد خود رسیده است. وی البته اخیرا تاکید کرده است که هدفمند سازی یارانه ...
دفاع نیوشا ضیغمی از دستمزد میلیاردی گلزار:او خدمت کرده است
دفاع نیوشا ضیغمی از دستمزد میلیاردی گلزار:او خدمت کرده است
ضیغمی همچنین با بیان اینکه اگر این بازیگر سه سال ممنوع الکار! شود و بنشیند توی خانه آیا کسی از او احوالش را جویا می شود یا نه؟ خاطرنشان کرد: چرا ما همه چیز را از یک طرف دیگر می بینیم؟
پاداش يك ميليارد ريالي به يك مدير بازرسي
پاداش يك ميليارد ريالي به يك مدير بازرسي
همچنين گفته مي شود كه مدير بازرسي اين شركت به صورت گسترده عليه مخالفين مديرعامل و جريان انحرافي پرونده سازي نموده است.در حالي چنين رقم بي سابقه اي به اين مديربازرسي، تحت عنوان پاداش پرداخت شده است كه ...
خاتمی می‌خواهد ولی فقیه اصلاح طلب‌ها باشد!
مشاور کروبی:
خاتمی می‌خواهد ولی فقیه اصلاح طلب‌ها باشد!
هر چند علاقه‌مندی سید محمد خاتمی برای بازگشت به نظام که این روزها محفلی ساخته برای فحاشی اصلاح‌طلبان و فتنه‌گران به او در گذشته قابل پیش بینی بود اما ...
سید حسن خمینی دروغ رسانه های ضدانقلاب را تکذیب کرد
سید حسن خمینی دروغ رسانه های ضدانقلاب را تکذیب کرد
این همان جریانی است که سر قبر خالی گریه می کرد و برای آدم زنده مجلس ختم می گرفت و آدم می کشت و گردن نظام می انداخت.
چرا یکباره اعتصاب غذا در زندان پایان یافت
سفره های رنگین 12 زندانی فتنه
چرا یکباره اعتصاب غذا در زندان پایان یافت
این منبع با بیان اینکه "آنان نیازهای خود را از درون زندان تهیه می کردند"، اعلام کرد: در روزهای آخر یک نهاد مسوول قصد داشت از غذاخوردن زندانیان فیلم تهیه کند و در اختیار رسانه ها قرار دهد.
فرمانده سپاه در دوران بنی صدر به ایران بازگشت+عکس
فرمانده سپاه در دوران بنی صدر به ایران بازگشت+عکس
ابوشريف در تاريخ ۲ خرداد ۱۳۵۹ طي حکمي از طرف ابوالحسن بني‌صدر (رئيس‌جمهور وقت و فرمانده کل نيروهاي مسلح ج.ا.ا) به فرماندهي کل سپاه پاسداران منصوب گرديد اما پس از يک ماه در تاريخ ۲۷ خرداد ۱۳۵۹ از اين سمت ...
آیا حکم اسلام سطحی و غیر عالمانه است؟!
نامه سرگشاده علی مطهری به رئیس جمهور؛
آیا حکم اسلام سطحی و غیر عالمانه است؟!
این که عدم اختلاط دختر و پسر در دانشگاه ها و غیر دانشگاه ها بر اختلاط اولویت دارد و تا آنجا که عسر و حرجی در کار نباشد باید محیطهای علمی ما محیط های جداگانه باشد مورد اتفاق فقهای عظام است،
2+6+4+3 بهتر از ۶+۵ است؟
نگاهی به مکانیزم های متفاوت دو فرمول اصولگرایانه؛
2+6+4+3 بهتر از ۶+۵ است؟
در همین راستا حجج اسلام تقوی، ابوترابی فرد و جمشیدی بعلاوه یک تن دیگر که نام وی هنوز مشخص نشده است به عنوان نمایندگان جامعتین به این کمیته معرفی شدند و در نهایت کمیته ۷ نفره ای شکل گرفت که حجت الاسلام ...
از انکار بازنشستگی اساتید تا دستور فوری
در حاشیه نامه امروز رئیس جمهور به وزرای علوم و بهداشت؛
از انکار بازنشستگی اساتید تا دستور فوری
امروز نیز آقای احمدی‌نژاد همین جمله را در پایان نامه خود نوشته است. اما امروز که این نامه بر اساس شنیده ها نوشته شده است بسیاری از اساتید مجرب بازنشته و خانه نشین شده اند. شاید این نامه جلوی دیگر برخورد ...
تو را با "ماه خدا" بشناسیم یا با "جعفر پناهی"؟
به فرزاد جمشیدی برای یک انتخاب؛
تو را با "ماه خدا" بشناسیم یا با "جعفر پناهی"؟
برادر خوبم، این تو بودی و این تو هستی که تمام این حرفها را نه جلوی دوربین که در یک جلسه خصوصی گفتی و حالا چگونه باید باور کرد که جدای از هر نقدی که ما ...
خودروی ۳ میلیارد تومانی، گشت ارشاد و یارانه ننه گنجی
وقتی راز یک ارتباط را باید فاش کرد؛
خودروی ۳ میلیارد تومانی، گشت ارشاد و یارانه ننه گنجی
و دیگر صدای امثال دخترکی یتیم در یکی از روستاهای محروم کشور به جایی نمی رسد که به خاطر نداری مجبورند زودتر عروسش کنند و به عقد یک مرد ۵۰ ساله درش بیاورند.و درست همان هنگام است که دیگر صدای امثال ننه گنجی ...
فوری از این اقدامات سطحی و غیر عالمانه جلوگیری شود
نامه مهم رئیس جمهور در مخالفت با اجرای طرح تفکیک جنسیتی
فوری از این اقدامات سطحی و غیر عالمانه جلوگیری شود
رئیس جمهور در نامه ای به دو وزیر دولت دهم بر ضرورت خودداری از اقداماتی که آن را سطحی و غیر عالمانه نامید، مخالفت خود را با اجرا شدن طرح عدم اختلاط در ...
‫تبديل شدن چفيه به برند كالاي يهود و تبليغات مانكن‌ها+تصاویر
كم‌كاري ما و سوء استفاده غربي‌ها‬؛
‫تبديل شدن چفيه به برند كالاي يهود و تبليغات مانكن‌ها+تصاویر
اما این همه ماجرا نیست. چفیه به سرعت توسط همین رسانه‌ها مورد حمله‌ی نرم قرار گرفته و تبدیل به برند تبلیغاتی بر اساس ناخودآگاه انسان عمل می‌کند. این ناخودآگاه با دریافت تصویر چفیه و ذهنیت مثبت آزادی خواهانه ...
هر ساعت 15طلاق در ایران اتفاق می‌افتد
کارشناس علوم رفتاری به جهان خبر داد:
هر ساعت 15طلاق در ایران اتفاق می‌افتد
ورود به دهه چهارم انقلاب در حالی صورت گرفته که جامعه ایرانی با آسیب‌های جدی اجتماعی و فرهنگی مواجه است. ارزش‌ها به ضدارزش و ضدارزش‌ها به ارزش تبدیل شده‌اند. به گزارش جهان، از ...
مقام معظم رهبری: ‫جداً از طرح باغشهرها نگرانم
دولت به تاکید رهبری عمل کند؛
مقام معظم رهبری: ‫جداً از طرح باغشهرها نگرانم
در حالی این روزها طرح دولت برای واگذاری ۱۰۰۰ متر زمین به هر خانواده ایرانی برای ساخت مسکن و باغ میوه در رسانه‌ها داغ شده است که رهبر معظم انقلاب اسلامی در اسفندماه گذشته از طرح باغشهرها اظهار نگرانی ...
اعترافات دردناک شکنجه‌گر سیا در کتاب خاطراتش+عکس
حقوق بشر آمریکایی؛
اعترافات دردناک شکنجه‌گر سیا در کتاب خاطراتش+عکس
گلن کارل در مورد شرایط سیا و افرادی که در آن کار می‌کنند نیز مطالب جالبی را افشا کرده است. مثلا شخص وی پیش از آنکه با همسرش ازدواج کند مجبور بوده مطلب را به اطلاع مقامات سیا برساند تا این مقامات ماه تمام ...
اولين كسي كه خط قرمز كابينه را شكست
حرمت امامزاده با متولی است!
اولين كسي كه خط قرمز كابينه را شكست
رئیس جمهور کشورمان، اخیراً در یکی از مصاحبه های خود با خبرنگاران از سیاسی بودن دستگیری های اخیر سخن گفت و تأکید کرد که در این زمینه کابینه را خط قرمز ...
پاسخ زيركانه و آموزنده كودك كار به سيما تيرانداز
پاسخ زيركانه و آموزنده كودك كار به سيما تيرانداز
و اوج برنامه و "ديالوگ آموزنده و ماندگار از يك كودك كار" در اين بخش بود: - من به بچه ام می گویم که قدر اسباب بازی هایش را بداند خیلی ها همین را هم ندارند.حالا تو اگر یک اتاق اسباب بازی داشتی چیکار ...
جبران كم كاري ها در سال جهاد اقتصادی با تبلیغات
اعلام جدیدترین راهکار برای تحقق جهاد اقتصادی؛
جبران كم كاري ها در سال جهاد اقتصادی با تبلیغات
هیچ یک از نهادهای مسئول که حدود ۱۰۰ روز از سال جدید و یا بهتر بگوییم سال جهاد اقتصادی می گذرد دست به کار نشده و هیچ اقدام عملی برای اجرایی شدن این فرمان ...
مشکل ۹۰ نماینده لیسانسه حل شد؛ جز یک نماینده
به رغم چند بار دستکاری در قانون انتخابات؛
مشکل ۹۰ نماینده لیسانسه حل شد؛ جز یک نماینده
بعد از آن که نمایندگان مجلس قانون انتخابات را به نفع خود تغییر داده و حتی استفساریه ۲ فوریتی نیز در این زمینه در مجلس به تصویب رساندند، اما یک نماینده همچنان برای ثبت نام در انتخابات مجلس منع قانونی دارند....
[+]  نوشته شده توسط mbr در شنبه هجدهم تیر 1390 در ساعت 22:8 | |
تیتر اخبارسایت خبرآنلاین
باسمه تعالی :                                                                                                                                                   پربیننده ترین
دیگر خبرها
[+]  نوشته شده توسط mbr در شنبه هجدهم تیر 1390 در ساعت 22:4 | |
خلاصه اخبار سایت صراط
باسمه تعالی :
بی حجاب؛ مجرم است یا بیمار؟ + تصاویر
نظر شما چیست؟
یک فرد بیمار هرگز خودش به سراغ بیماری نمی رود و این بیماری است که به سراغ فرد می آید و همیشه یک بیمار تلاش می کند که بیماری را از خود دور کند و به همین دلیل تحت نظر پزشک تلاش می کند که مداوا شود و از هر آنچه که باعث تشدید بیماری اش می شود گریزان است.
اكنون زماني است كه بايد اسرار اين خدايان شيطاني جهان افشا گردد
نظرات جالب كاربران سايت اينترنتي بيلدربرگ در مورد اجلاس سنت موريس
ما نياز داريم تا با تمام توان خود براي فهم اين موضوع كه چگونه آنها اين جهان ناعادلانه را شكل دادند،تلاش كنيم. بيلدربرگ آهسته ولي پيوسته جاي پاي خود را در كشورهاي توليد كننده نفت محكم كرد. عربستان براي چند دهه(تحت نفوذ بيلدربرگ است) عراق و ايران با حمله به افغانستان محاصره شده واكنون نوبت ليبي است و از اين جمع فقط روسيه باقي مانده است.
دانشگاه ها و کالج های تک جنسیتی دنیا
تک جنسیتی در آمریکا و انگلیس
امروزه بیشتر کالجهای دختران در سطح آموزش عالی تنها در مقطع تحصیلی لیسانس فعال هستند و رشته های علوم پایه و مقدماتی را ارائه می کنند. هرچند بعضی از این موسسات آموزش عالی دانشجوی پسر نیز پذیرش می کنند اما تعداد این دانشجویان بسیار اندک است و غالب دانشجویان را دختران تشکیل می دهند.
چتر حمایتی کمیته امداد بسته شد !
مشكلات نيازمندان در مقابل دفاتر امداد براي دريافت خدمات حمايتي
بنده هم اكنون داراي يك دختر 17 ساله هستم و اين درحالي است كه از همسر خود نيز جدا شده‌ام و نيازمند به كمك هستم اما هيچ يك از دستگاه‌هاي حمايتي از من و دخترم حمايت نمي‌كنند. ميدوارم با حمايت كميته امداد و نهادهاي حمايتي مشكلات دخترم مرتفع شود و بتواند آينده روشني داشته باشد.
«پاسپورت دوم» مهم‌ترین دغدغه‌ی شهروندان رژیم
نگاه جامعه ‌شناختی «هاآرتص» به چالش‌های رژیم صهیونیستی؛
چرا ما اسراییلی‌ها آرزومند داشتن پاسپورت‌ خارجی هستیم؟ اگر رهبرانی داشتیم که ارزش آن را داشت که نامشان را بیاوریم، رهبرانی که به جای کاشتن تخم نگرانی و دلشوره برای کاهش آن دست به کار می‌شدند، از مدت‌ها پیش صف متقاضیان پاسپورت در سفارتخانه‌ی آلمان کوتاه‌تر می‌شد.
آنچه بر خانواده این جانباز می گذرد + تصاویر غم انگیز
به مناسبت روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع)، روز جانباز؛
مهران‌راد سال 1342 واد ارتش شده بود؛ در روزهاي نخست جنگ تحميلي با مدرك فوق ديپلم رشته پرستاري در بخش بهداري لشكر 81 زرهي اهواز مشغول به فعاليت شد؛ بعد از مجروحيتش نيز دوباره به منطقه بازگشت و به لشكر 58 ذوالفقار و پادگان ابوذر منتقل شد كه . . .
قيام ملت‌هاي منطقه از نشانه‌هاي بارز حتمي بودن وعده‌هاي قرآن است
دیدار شركت‌كنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن كریم با رهبر انقلاب
ایشان، بی‌توجهی به ظرفیت وحدت بخش قرآن مجید را غفلت بزرگ ملت‌های مسلمان برشمردند و افزودند: باور نداشتن به مفاهیم قرآنی و وعده‌های پروردگار، غفلت دیگری است كه عملاً مانع وحدت، عزت و اقتدار امت اسلامی شده است.
دستگیری عوامل جریان انحرافی برعهده سپاه است
سردار جعفری فرمانده کل سپاه:
نگرانی در مورد این حرکت جریان انحرافی وجود ندارد چون حرکت های انحرافی خیلی بزرگتری را جامعه اسلامی ایران پشت سر گذاشته است و جریان انحرافی که الان وجود دارد خیلی مطرح نیست و انشاءالله این هم رفع خواهد شد.
مجری
پشیمانی "فرشید منافی" از ترک ایران
شرایط نامساعد زندگی و حواشی که برای او ایجاد شده است باعث شده است وی در تصمیمش مبنی بر حضور در رادیوفردا مردد گردد . شایان ذکر است وی در این جلسه عنوان کرده بود که از طریق چند واسطه خواستار پادرمیانی برای حضور مجدد در ایران شده اما تا کنون جوابی دریافت نکرده است.
دیدار شرکت کنندگان مسابقات بین المللی قرآن با مقام معظم رهبری
صبح امروز صورت می گیرد
طبق سنوات گذشته، در اين مراسم «عباس هاشمي» نفر اول مسابقات در رشته قرائت به تلاوت قرآن مي‌پردازد. ضمن اينكه «عبدالفتاح الطاروطي» قاري پيشكسوت مصري نيز در محضر رهبر فرزانه انقلاب آياتي از كلام‌الله مجيد را تلاوت مي‌كند.
با روشنگري و تبیین منطقی در مقابل تفكر غلط مخالف نيستم
رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان سپاه + تصاویر
ایشان با تأكید بر لزوم تفكیك میان اختلاف نظر با ایستادگی یك جریان در مقابل نظام، خاطرنشان كردند: زمانی ممكن است، جریانی در مقابل انقلاب اسلامی بایستد، كه در آن زمان قطعاً وظیفه همه، دفاع از انقلاب است، همانگونه كه در حوادث سال 88 اتفاق افتاد.
حمله وقیحانه سایت حامی منحرفین به حجت‌ الاسلام‌ ذوالنور
عصبانیت از مقایسه بنی صدر با احمدی نژاد
چرا راستش را نمی گوئید که از ترس واکنش مردم توانایی برخورد سریع و کنار زدن سریع را ندارید . ولیکن بسی خیال واهی که بتوانید احمدی نژاد را از مردم جدا کنید چون او از جنس مردم است نه از جنس آقازاده های مرفح(مرفه) و بی درد.
انسان نبايد براي حفظ جايگاه خود به هر اقدامي دست بزند
مشاور سابق رئیس جمهور
اگر مسئولي بر خلاف نظر رهبر انقلاب عمل كند، قطعأ و يقينأ اعتقاد وي به مباني ديني سست بوده و برداشت صحيحي از مسائل اسلامي ندارد . حيثيت و آبروي افراد در پيشگاه خداوند محترم است لذا همه وظيفه داريم اين موضوع را حفظ كنيم تا خسارتي به آن وارد نشود.
جوان فکر بر خلاف بقایی وجود جریان انحرافی را پذیرفت
رئیس ایرنا:دستگاههای امنیتی و قضائی با جریان انحرافی برخورد کنند
نکته سؤال‌برانگیز آن است که دستگاه‌های هشداردهنده، مانند وزارت اطلاعات و شورای عالی امنیت ملی نیز تاکنون نه تنها از به صدا درآوردن زنگ‌های بیدارکننده اجتناب ورزیده‌اند، بلکه ناخواسته با سکوت خود،‌ عرصه را برای شکل‌گیری یک جریان انحرافی آسیب زننده به منافع ملی و اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی به حال خود رها کرده‌اند.
دود این بی‌قانونی‌ها به چشم مردم می‌رود
در حاشیه ادعاهای اخیر مدیران مجموعه آتیه سازان حافظ
مقامات مسئول، حقوقدانان، کار‌شناسان و صاحبنظران بار‌ها و بار‌ها نسبت به عواقب منفی و زیانبار ورود غیرقانونی برخی شرکت‌ها – نظیر آتیه سازان حافظ – به صنعت بیمه کشور هشدار داده‌اند اما متاسفانه گوش شنوایی در کار نیست و برخی‌ها بر این فعالیت‌های فراقانونی اصرار دارند.
گزارشی از آسمانخراشهای مشرف به خانه خدا+تصاویر
اختصاصی صراط نیوز از وضعیت مسجدالحرام
در اين ميان آنچه كه بيش از همه ساختمانهاي مشرف به مسجد الحرام جلب توجه مي كند، برجي است كه با داشتن ارتفاع 400 متري يكي از بلند ترين ساختمانهاي دنيا بوده و با داشتن ساعتي در بلندترين نقطه آن كه به ساعت ام القري موسوم است،بخش قابل توجهي از توجه زوار و طواف كنندگان گرد كعبه معظمه را به سمت خود منحرف مي سازد.
جوابیه و دعوتنامه ! روابط عمومی کمیته امداد + پاسخ صراط نیوز
پس از دو هفته
مشخص نشد کدام قسمت این متن به پاسخگویی پیرامون مسائل مطرح شده در خبر مذکور پرداخته شده بود . مسئولان محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) فرموده اند اطلاعت منعکس شده "ناقص ، عجولانه و گمراه کننده" است اما مشخص نکردند که کدامیک از تصاویر منتشر شده که محل فعالیت آقایان است گمراه کننده است؟
تقابل صریح مجید انصاری با فرمایشات مقام معظم رهبری
دست آقای اصلاح طلب رو شد
وی با استناد به آنچه گزارشات دستگاه های نظارتی می داند، در این مصاحبه دولت را به ارائه آمار نادرست و دروغ متهم کرده است. حضرت آیت الله خامنه ای پیرامون تشکیک نکردن در آمارهای ارائه شده توسط مسئولین فرمودند : . . .
آيا از اين تعريف و تخريب ها خداوند راضي است؟
حجت الاسلام داديزاد در تبریز:
داديزاد كه تنها روحاني مسن طرفدار احمدي نژاد در انتخابات نهم و دهم بود ادامه داد: اي كاش وزرا و هيئت دولت جمع بشود و من در آنجا حضور يابم و سخناني را برايشان بگويم.
هرجا به نفع آمريكا و صهيونيسم شعار داده شود حركت، انحرافي است
دیدار مسئولان نظام و قشرهای مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب
جوهره بيداري اسلامي در كشورهاي منطقه، حركت ضدصهيونيستي و ضد آمريكايي است اما در حوادث سوريه، دست آمريكا و اسرائيل آشكار است و "منطق و معيار ما ملت ايران " اين است كه هرجا به نفع آمريكا و صهيونيسم شعار داده شود حركت، انحرافي است.
دخالت پادشاه عربستان در موضوع فروش لباس زیر زنانه!
کمپین اینترنتی جواب داد
ریم اسد یک فعال زن سعودی مقیم جده واز رهبران مبارزه علیه ممنوعیت حضور فروشنده زن در قسمت لباس زیر زنانه، در گفتگو با فارین پالیسی انگیزه خود برای شروع این حرکت را برخورد نامناسب یک فروشنده مرد در مورد لباس زیر خود خواند.
نظرسنجی
با توجه به واکنش تند احمدی نژاد در مورد دستگیری های اخیر آیا این بازداشت ها متوقف خواهد شد؟
بله
خیر
[+]  نوشته شده توسط mbr در شنبه هجدهم تیر 1390 در ساعت 21:47 | |
خلاصه اخبار سایت ابصارنیوز
باسمه تعالی :
اخبار روز
[+]  نوشته شده توسط mbr در شنبه هجدهم تیر 1390 در ساعت 21:45 | |
خلاصه اخبارسایت انصار
باسمه تعالی :
از اقدامات سطحی و غیرعالمانه در تک جنسیتی شدن دانشگاه‌ها جلوگیری شود
در نامه ای از سوی رئیس جمهور به وزیر علوم عنوان شد:
رئیس‌جمهور در نامه‌ای به وزاری علوم و بهداشت ضمن تأکید بر توقف بازنشستگی اساتید تا تصویب آئین‌نامه، با تشکیل کلاس‌ها و رشته‌های تک جنسیتی در دانشگاه‌ها شدیداً مخالفت کرد.
پاسخی به حجت الاسلام مهدی طائب پیرامون سخنرانی اخیر ایشان
از آنجایی که در عرصه رسانه استناد دارای اهمیت است، و دفتر رهبر معظم انقلاب نیز بار‌ها در اطلاعیه‌هایی اعلام کرده است که هیچ خبری در رابطه با امام خامنه‌ای به غیر از مبادی رسمی منتشر نخواهد شد از جناب آقای طائب خواهشمندیم منبع سخن خود را ذکر کنند.
اما این کجا و آن کجا:/3
به راستی وقتی سرور موحدان عالم، علی علیه السلام تدبیر خویش را با وجود رعیتی همچون کوفیان، تباه می‌بیند، چطور می‌توان این مدیریت را بهترین هنرعلی در کشورداری پنداشت و آن را، همه دانش و توان او در حاکمیت انگاشت؟!
تأسف شدید رهبری از برخی بحث‌های اختلافی/ آیا خوشحالی دستگاه‌های تبلیغاتی بیگانه و تحلیل‌های آنها را نمی‌بینند؟
رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرماندهان سپاه:
رهبر انقلاب فرموند: زمانی ممكن است، جریانی در مقابل انقلاب اسلامی بایستد، كه در آن زمان قطعاً وظیفه همه، دفاع از انقلاب است، همانگونه كه در حوادث سال 88 اتفاق افتاد. اما زمانی موضوع، اختلاف نظر و سلیقه است و نه ایستادن در مقابل انقلاب. در چنین شرایطی، وظیفه همه، ندمیدن در اختلاف نظرها و در پیش گرفتن شیوه تبیین و روشنگری در مقابل برخی افكار غلط، با در نظر گرفتن همه جوانب آن است.
وقتی زلف
هم‌افزایی تیپ‌های گوناگون رسانه‌ای در تخریب دولت:
رجانیوز نیز در گزارشی مشابه، با عنوان "دو موضع‌گیری متفاوت درباره برخورد با مفاسد در کمتر از یک ماه؛ ۱۷خرداد: اگر تخلفی از بنده، خانواده و نزدیکانم بود، باید طبق قانون رسیدگی شود/ ۸ تیر: کابینه خط قرمز است، ورود کنند ایستادگی می‌کنم" مطالب منتشر شده در آینده را تایید کرد.
از کناره گیری محترمانه ولایتی از کمیته وحدت تا فرار هوشمندانه اعدامی‌ها از زندان
به روایت یک کلاغ، چهل کلاغ:
اخباری که در پی می‌آید اخبار جدیدی نیست، همان چیزی است که در سایر رسانه نیز منعکس شده است از این پس این اخبار تنها همراه با یک سوال یا شرح منتشر خواهد شد.
تنفس مصنوعی به مهره‌های سوخته با نوشخوار یک نامه افشاگرانه!
توسط یک سایت حزب‌اللهی نما صورت گرفت:
علیرغم عدم تجربه گردانندگان این سایت دسته چندمی جریان تکفیری در کار رسانه و نداشتن سوژه‌های مناسب خبری، معلوم نیست هدف این سایت از پرداختن صدباره به یک نامه بیات شده و دادن تنفس مصنوعی به مهره‌های سوخته چیست؟
دادگاه حریری با هدف ضربه زدن به سران مقاومت، ایجاد جنگ داخلی و فتنه بین سنی و شیعه است
سيدحسن نصرالله:
دبیرکل حزب الله افزود: آنچه از این دادگاه صادر شود، احکام باطلی است که آن را نمی‌پذیریم و ظلم در حق افراد شرافتمند لبنانی می‌دانیم؛ اجازه نمی‌دهیم که این دادگاه ما را تضعیف نموده و به عزت ما خدشه وارد کند.
هيچ مصلحتي، ريختن آبروي افراد را توجيه نمي‌كند
حجت الاسلام و المسلمین پناهیان:
وي در همين زمينه با اشاره به روايتي از صدر اسلام گفت: هنگاميكه حضرت اميرالمؤمنين(ع) بر عمر بن عبدود پيروز شدند، حتي با وجود اصرار برخي ياران، حاضر نشدند زره گرانقيمت اين مشرك را از بدنش خارج كنند و به عنوان غنيمت بردارند و هنگاميكه رسول خدا(ص) علت اين اقدام ايشان را جويا شدند، فرمودند كه به اين دليل كه عمر رئيس قبيله‌اش بوده و حرمت دارد، نخواستم حرمتش با اين كار بشكند.
احمدی‌نژاد: در صورت ادامه ‌برخورد با همکارانم به وظیفه قانونی خود عمل می‌کنم
رئیس جمهور دستگیری‌های اخیر برخی مقامات دولتی را اقدامی سیاسی دانست و گفت که اگر این روند ادامه یابد، مسائل را با مردم در میان گذاشته و به وظیفه قانونی خود عمل می‌کنم.
تبارشناسی شیعیان بحرین؛ از جنگ
قبیله عبدالقیس گرایش‏های شیعی پر رنگ و قوی داشتند. در عصر امیرالمؤمنین (ع) پیرو محض آن حضرت بودند و نقش مؤثری در گسترش تشیع داشتند. اوج اطاعت این قبیله از حضرت در جنگ جمل نمایان است و بعد‌ها در واقعه کربلا نیز چند نفر از یاران امام حسین (ع) از این قبیله بودند.
محافظت حضرت امام موسی کاظم(ع) از شیعیان خود
وقتی نامه امام به دست علی رسید، همه از جواب امام تعجب کردند که چرا دستورالعمل وضویی کاملاً مشابه با وضوی اهل سنّت برای علی بن یقطین صادر فرموده است، ولی خود علی گفت:« مولایم بهتر از هر کس دیگری علت چنین دستوری را می داند و من هم فرمانبردار و مطیع دستورش هستم.»
آیا جهان‌نیوز رسانه قوه قضائیه است که هر روز خبر از بازداشت یک نفر می دهد؟!
مطالبه‌ای دوستانه از دستگاه محترم قضایی:
با این حال سایت جهان نیوز با انتشار مطلبی تحت عنوان «احتمال بازداشت منفور‌ترین چهره جریان انحرافی» هرگونه توهین، تهمت و اتهامی را علیه یکی از مسئولان دولت روانه کرد، به گونه‌ای که این شائبه در ذهن پدیدار می‌شود که مگر این سایت رسانه قوه قضائیه است که هر روز از احتمال دستگیری فردی در دولت خبر می‌دهد.
کسی حق ندارد در قوه قضاییه و خارج از آن تا زمانیكه جرمی ثابت نشده، آن را رسانه‌ای كند
رهبر معظم انقلاب در دیدار با رئیس و مسئولان عالی قوه قضاییه:
رهبر انقلاب اسلامی به موضوع رسانه‌ای كردن اتهامات نیز اشاره كردند و افزودند: متهم شدن به معنای مجرم بودن نیست، بنابراین هیچكس در قوه قضاییه و در خارج از این قوه و در رسانه ها حق ندارد تا زمانیكه جرمی ثابت نشده، آن را رسانه‌ای كند.
دکتر دستکشش را درآورد و گفت:
وقایع نگاری ششم تیرماه 1360 سالگرد ترور رهبر معظم انقلاب:
37 واحد خون و فراورده های خونی به آقا زدند. این همه خون، واکنش های انعقادی را مختل کرد. دو سه بار نبض افتاد. چند بار مجبور شدند پانسمان را باز کنند و دوباره رگها را مسدود کنند. کیسه های خون را از هر دو دست و هر دو پا به بدن تزریق می کردند، اما باز هم خونریزی ادامه داشت. یکدفعه یکی از دکترها دست از کار کشید. دستکشش را درآورد و گفت: «دیگر تمام شد.» ...
توافق نمایندگان ملت در روزی که مجلس استادیوم آزادی بود!
"دو دویی" به "دو دوی" نمایندگان:
متاسفانه آن روز «سه شنبه سیاه» بعد از «یکشنبه سیاه» مجلس رقم خورد؛ عده‌ای از نمایندگان از دیگر افراد حاضر در مجلس می‌خواهند که در هنگام ورود احمدی‌نژاد کسی به استقبال وی نرود و با قطع سخنرانی و نمایش پرشور اعتراض از طریق دو-دو کردن وی را بایکوت کنند.
جعبه سياه هولوكاست و 11 سپتامبر گشوده شود
رييس جمهوري دركنفرانس بين المللي مبارزه جهاني با تروريسم:
رييس جمهوري اسلامي ايران گشايش جعبه سياه هولوكاست و 11 سپتامبر را خواستار شد و گفت: اگر اين جعبه سياه گشوده شود بسياري از حقايق روشن خواهد شد.
[+]  نوشته شده توسط mbr در شنبه هجدهم تیر 1390 در ساعت 21:43 | |
باسمه تعالی : کاربران محترم
جهت آگاهی از اخبار و گزارشات متنوع تر به آرشیو مراجعه شود.
[+]  نوشته شده توسط mbr در جمعه هفدهم تیر 1390 در ساعت 20:53 | |
خبرگزاری بین المللی آزادنگار
باسمه تعالی :

اخبار مرتبط با ایران

+
Enter a comma separated list of user names.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: محمدرضا خاتمي صحبت‌هاي منافقين را درباره سپاه تكرار مي‌كند.
alizadeharand |
2 ساعت, 21 دقیقه قبل
خطیب جمعه تهران: هیچ کس حق ندارد به اختلافات دامن بزند این ها توصیه های مقام معظم رهبری بود که ما هم بر آن تاکید می کنیم.
mfinizadeh |
2 ساعت, 38 دقیقه قبل
احمدی نژاد، طی بیش از 6سال در مقاطعی دستوراتی را صادر کرده است که شاید تنها عنوانی را که بتوان برای آنها برگزید، واژه "عجیب" باشد.
mfinizadeh |
2 ساعت, 39 دقیقه قبل
یک قاتل 20 ساله پنجشنبه با اجازه مراجع قضایی در یکی از حوزه های کنکور شهرستان برازجان در گروه آزمایشی ریاضی شرکت و تحت حفاظت نیروهای انتظامی امتحان خود را برگزار کرد.
mfinizadeh |
2 ساعت, 44 دقیقه قبل
منظور از اصول گرایی این است که حتماً باید نگاه دینداری ما روش مند صورت بگیرد. یعنی درویشی سراغ دین نرویم. یعنی یک اصول و روشی داشته باشیم در تولید یک تمدن بر اساس دین. این جوری نباشد که به یک التقاط دچار شویم. اصول را رعایت کنیم.
kamalmkkm |
July 8, 2011 05:28 PM
به رغم اطلاعیه روز گذشته سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، بررسی‌های خبرنگار "آینده" از منابع موثق و گوناگون، از صحت بازداشت خانم آزاده اردكانی حكایت دارد.
majidut |
July 8, 2011 01:43 PM
سايت ايراني اوباما با برگزاري يك نظرسنجي آزاد، از افكار عمومي انگليسي‌زبان خواسته است نظر خود را درباره حمله تروريستي ناو آمريكايي وينسنس به هواپيماي مسافربري ايرباس ايران ابراز كنند.
mojtabamo |
July 8, 2011 12:33 PM
براساس آمار دو ميليون و 300هزار خودرو دو گانه‌سوز مجاز در خيابان‌هاي كشور درحال تردد است كه 60 درصد از اين خودروها به علت بازرسي نشدن مخازن گاز آن‌ها، هر لحظه امكان منفجر شدنشان وجود دارد.
ameri12 |
July 8, 2011 01:18 AM
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، به مناسبت قهرماني تيم ملي جوانان وزنه برداري كشورمان در مسابقات وزنه‌برداري جوانان جهان، پيام تبريكي صادر كردند.
menasa1414 |
July 8, 2011 01:02 AM
كرفس و سيب حاوي سلولزهاي رشته‌اي هستند كه مانند يك مسواك طبيعي مي‌توانند به آرامي و بدون ضرر، دندان‌ها را تميز و سفيد كنند. اين خوردني‌ها اثر رنگدانه‌هاي ناشي از مواد غذايي را از روي دندان‌ها پاك مي‌كنند.
ameri12 |
July 8, 2011 01:02 AM
هم آغوشی وزیر امور خارجه با سران فتنه در مراسم ختم حجت الاسلام محمد علی صدوقی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد...
alizadeharand |
July 8, 2011 12:58 AM
تيم ملي وزنه برداري جوانان ايران براي نخستين‌ بار قهرمان مسابقات وزنه‌برداري قهرماني جوانان جهان شد.
menasa1414 |
July 8, 2011 12:41 AM
مسكو - 'سرگئي لاوروف' وزير امور خارجه روسيه از تداوم رويارويي روسيه و آمريكا خبر داد.
menasa1414 |
July 8, 2011 12:39 AM
اسقف شدن همجنس‌گرايان، ناپديد شدن و اعلام خبر مرگ نظامي انگليسي در افغانستان و همچنين جنجال بر سر شنود غيرقانوني روزنامه رابرت مردوخ از مهم‌ترين رويدادهاي هفته گذشته انگليس هستند.
menasa1414 |
July 8, 2011 12:35 AM
يك روزنامه انگليسي در گزارشي نوشت با بالا گرفتن جنجال استراق سمع توسط روزنامه متعلق به سرمايه‌دار يهودي كه خواهان گسترش امپراطوري رسانه‌اي خود است، امپراطوري وي در بحران قرار دارد.
menasa1414 |
July 8, 2011 12:33 AM
[+]  نوشته شده توسط mbr در جمعه هفدهم تیر 1390 در ساعت 20:50 | |
خبرگزاری بین المللی آزادنگار
باسمه تعالی :

اخبار مرتبط با یمن

+
Enter a comma separated list of user names.
دیكتاتور یمن اما با صورت سوخته و دست پانسمان شده هم به تهدید مردم یمن پرداخت و برای انقلابیون یمنی خط و نشان كشید.
majid.hj |
July 8, 2011 01:53 PM
يك مقام آگاه و نزديك به حكومت يمن، به روزنامه "ايلاف" چاپ عربستان، اعلام كرد كه علي عبدالله صالح براي معالجه به عربستان نگريخت بلكه وي از ترس جانش به اين كشور سفر كرد.
reza |
July 7, 2011 09:40 AM
استان "أبين" بيش از دو ماه است كه از طرف گروهك "القاعده" مورد حمله واقع شده است و ارتش قبيله "الحاشد" تنها نيروي مسلحي است كه در برابر اشغال اين استان در برابر القاعده مقاومت مي كند.
reza |
July 2, 2011 11:40 AM
پس از ماهها در گيري و كشمكش ها در يمن، مخالفين به پيروي از انقلابيون ليبي تصميم گرفته اند كه شوراي انتقالي انقلابيون را تشكيل دهند.
yahya |
July 2, 2011 10:56 AM
حدود 250 هزار نفر از معترضان يمني روز جمعه در شهر صنعا دست به تظاهرات زده و فرياد "دست در دست همديگر براي رسيدن به هدف" سر دادند.
MOSLEM KARIMI |
July 2, 2011 10:12 AM
در جريان درگيرى ميان نيروهاى دولتى و شبه نظاميان در يمن دست‌كم ۲۶ سرباز و ۱۷ شبه نظامى وابسته به القاعده جان خود را از دست دادند.
majidut |
June 30, 2011 01:42 PM
معاون رئیس جمهور یمن در اظهاراتی جدید به تشریح وضعیت جسمانی دیکتاتور فراری این کشور پرداخت و حال وی را به شدت وخیم توصیف کرد.
majid.hj |
June 30, 2011 12:37 PM
با اينكه، خبرها از بازگشت "علي عبدالله صالح" حكايت دارد، ولي اين مسئله باعث نشده است تا نيروهاي امنيتي دلگرم تر شوند، آن ها هنوز هم فوج فوج به انقلاب مردم مي پيوندند.
reza |
June 29, 2011 03:15 PM
سی ان ان گزارش داد صنعا پایتخت یمن در استانه سقوط قرار دارد.
majidut |
June 29, 2011 03:05 PM
دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس به نظام یمن جهت اجرای طرح این شورا برای حل بحران سیاسی این کشور یک هفته فرصت داده و اعلام کرده است که در غیر این صورت این طرح را پس خواهد گرفت.
safirr |
June 29, 2011 03:03 PM
با وجود اينكه چندي پيش خبر هايي از برخي رسانه ها مبني بر وخامت حال رئيس جمهور يمن، مخابره شده بود، معاون وزير اطلاع رساني يمن اعلام كرده است كه "علي عبدالله صالح" حال بسيار خوبي دارد و به زودي به يمن باز مي گردد
fotros |
June 29, 2011 11:26 AM
يمني‌ها در اعتراض به تلاش عربستان سعودي براي نجات دادن دولت غيرمردمي علي عبدالله صالح تظاهرات کرده‌اند.
mehrdad sahabi |
June 29, 2011 11:09 AM
در پي بمباران چندين روستا در شمال صنعا پايتخت يمن، که محل سکونت قبايل مخالفت دولت محسوب مي‌شود، دست‌کم سه نفر کشته شده‌اند.
mehrdad sahabi |
June 29, 2011 11:04 AM
معترضان يمني بارديگر با برگزاري تظاهرات سراسري، انتقال سريع قدرت به رئيس جمهور موقت و خروج وابستگان رژيم علي عبدالله صالح را خواستار شده‌اند.
MOSLEM KARIMI |
June 28, 2011 03:39 PM
معترضان يمني بارديگر با برگزاري تظاهرات سراسري، انتقال سريع قدرت به رئيس جمهور موقت و خروج وابستگان رژيم علي عبدالله صالح را خواستار شده‌اند.
hamed ahmadi |
June 28, 2011 10:19 AM
[+]  نوشته شده توسط mbr در جمعه هفدهم تیر 1390 در ساعت 20:47 | |
خبرگزاری بین المللی آزادنگار
باسمه تعالی :

اخبار مرتبط با عراق

+
Enter a comma separated list of user names.
ک فعال سياسي با اشاره به فراز و نشيب درگيري‌هاي عراق مي‌گويد، مردم اين کشور به شدت از اشغال کشورشان رنج مي‌برند.
freeman |
July 6, 2011 05:26 PM
نوري مالكي به مردم عراق قول داده بود تا ظرف صد روز بسياري از خدمات را گسترش دهد كه اين موعد در تاريخ 10 ژوئن به اتمام رسيد، ولي مردم عراق چيزي از خدمات نديدند، اين شد كه به خيابان ها ريختند و به سياست هاي دولت اعتراض كردند
reza |
July 2, 2011 01:33 PM
نوري مالكي به مردم عراق قول داده بود تا ظرف صد روز بسياري از خدمات را گسترش دهد كه اين موعد در تاريخ 10 ژوئن به اتمام رسيد، ولي مردم عراق چيزي از خدمات نديدند، اين شد كه به خيابان ها ريختند و به سياست هاي دولت اعتراض كردند
reza |
July 2, 2011 01:30 PM
روزنامه هاي آمريكايي چند روز پيش خبري را مبني بر مذاكره آمريكا با كردهاي عراق براي ايجاد پايگاه نظامي در منطقه كردنشين، به چاپ رساندند كه با تكذيب شديد مقام هاي كرد همراه شده است.
reza |
July 2, 2011 09:16 AM
دو عضو گروهک منافقین که موفق شده اند از اردوگاه اشرف فرار کنند، امروز(پنجشنبه) در یک کنفرانس خبری در بغداد پایتخت عراق ، جزییات بیشتری از جنایات عناصر اصلی این گروک تروریستی را افشا کردند.
majidut |
July 1, 2011 01:45 PM
عامل انفجار تروریستی حرم مطهر امامین عسكریین (ع) در سامرا به اعدام محكوم شد.
safirr |
June 30, 2011 12:51 PM
مجله آمریکایی "فارین پالیسی" در یادداشتی به قلم "رابرت زیلگر"، ایران را عامل افزایش شمار تلفات نیروهای آمریکایی در عراق دانست.
shoby65 |
June 29, 2011 09:25 AM
عامل انفجار تروریستی حرم مطهر امامین عسکریین (ع) در سامرا به اعدام محکوم شد.
hamed ahmadi |
June 29, 2011 08:30 AM
افاضات جديد شيرين عبادي در حمايت تمام قد از منافقين و توجيه جناياتشان، صداي خود منافقين را هم درآورد
safirr |
June 28, 2011 09:54 AM
كشور عراق سال گذشته نقشه راه پيشرفت اين كشور را تدارك ديد كه از سال 2010 الي 2014 بايد اجرا شود و انتظار مي رود در اين سال ها 2700 پروژه در بخش هاي مختلف به اجرا در آيد كه نياز به 186 ميليارد دلار سرمايه دارد.
reza |
June 26, 2011 11:40 AM
رئيس مجلس عراق به آمريكا رفته است تا در مورد 17 ميليارد دلاري كه به اعتقاد مسئولين عراقي توسط آمريكا از صندوق پيشرفت عراق دزديده شده است، رايزني كند
yahya |
June 22, 2011 08:45 PM
در حمله تروریستی به هیات نفتی جمهوری اسلامی ایران در بغداد دو تن از ماموران محافظ عراقی هیات زخمی شد.
majidut |
June 22, 2011 07:17 PM
يك افسر ارشد وزارت كشور عراق امروز در شمال شرق بغداد با سلاح مجهز به صداخفه‌كن ترور شد.
mehrdad sahabi |
June 22, 2011 04:54 PM
در حمله تروریستی به هیات نفتی جمهوری اسلامی ایران در بغداد دو تن از ماموران محافظ عراقی هیات زخمی شد.
mehrdad sahabi |
June 22, 2011 03:26 PM
رهبر جريان صدر درباره تمديد حضور اشغالگران آمريكايي در عراق پس از سال 2011 ميلادي از مراجع و علماي عراق درخواست استفتاء كرد.
mehrdad sahabi |
June 22, 2011 12:22 PM
[+]  نوشته شده توسط mbr در جمعه هفدهم تیر 1390 در ساعت 20:45 | |
خبرگزاری بین المللی آزادنگار
باسمه تعالی :

اخبار مرتبط با ترکیه

+
Enter a comma separated list of user names.
جمع كثيري از نزديكان و به خصوص همسران محجبه نظاميان ارتش تركيه به دليل شدت آزارهاي روحي عليه آنان تعادل رواني خود را از دست داده اند.
MOSLEM KARIMI |
July 2, 2011 09:54 AM
بادی طوفانی است. بادی که گردو خاک را از بیابان عرب پاک می کند.
jabi |
July 1, 2011 07:05 PM
نخست وزیر ترکیه، بر ضرورت تدوین قانون اساسی جدید در این کشور، تاکید کرد .
hamed ahmadi |
June 28, 2011 09:08 AM
انفجار در شانلی اورفای ترکیه در جنوب شرق این کشور دو کشته و چند مجروح بر جا گذاشت.
ermia |
June 27, 2011 12:32 PM
دكتر احمد داود اوغلي، وزير خارجه تركيه در طي سخنراني خود مقابل تلويزيون اعلام كرد كه تركيه در كنار تمامي مردم مظلوم منطقه كه مورد ظلم حاكمان خود قرار گرفته اند ايستاده است.
yahya |
June 27, 2011 09:51 AM
تركيه اين روزها ميهمان هزارن سوري است كه جايي را امن تر از تركيه براي زندگي كردن پيدا نكرده اند
reza |
June 26, 2011 12:49 PM
وزير خارجه تركيه ديشب در مصاحبه با "الجزيره" ابراز داشت كه تركيه خواستار حل هرچه سريعتر بحران در داخل كشور سوريه است و اين مسئله اتفاق نمي افتد مگر هنگامي كه اصلاحات به طور همه جانبه رخ دهد.
yahya |
June 26, 2011 09:32 AM
زوجهای جوان برای انجام مراسم ازدواج و یا گذراندن ماه عسل این کشور را انتخاب می کنند.
safirr |
June 25, 2011 05:25 PM
وجود ممنوعیت داشتن حجاب در دانشگاه های ترکیه،دانشگاه"حران" درشهر "شانلی اورنا" این کشور به عنوان اولین مرکز آموزش عالی که حجاب را به رسمیت شناخته معرفی شد.
safirr |
June 25, 2011 05:07 PM
وزارت امور خارجه ترکیه دیدار قریب الوقوع "احمد داود اوغلو وزیر"، خارجه این کشور و "ایهود باراک"، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را به‌شدت تکذیب کرد
hamed ahmadi |
June 25, 2011 11:32 AM
روزنامه حریت چاپ ترکیه در یادداشتی به قلم نیهت علی اوزکان آینده روابط ایران، ترکیه و سوریه را در صورت انتقال قدرت در سوریه بررسی کرد.
shoby65 |
June 23, 2011 12:58 PM
معاون انستیتوی تحلیل سیاسی و نظامی روسیه معتقد است که جنگ میان ترکیه و سوریه دور از دهن نیست
MOSLEM KARIMI |
June 23, 2011 09:50 AM
يک مقام رژيم اسرائيل مي‌گويد، آنکارا و تل‌آويو با حمايت امريکا با هدف کاهش تنش‌هاي بين دو طرف در حال انجام گفت‌وگوهاي سري مستقيم هستند.
MOSLEM KARIMI |
June 22, 2011 09:41 AM
ترکیه بعنوان کشوری که در حال حاضر نقش مهمی را در قبال سوریه بازی می کند, و هم مخالفان این کشور را در خود جای داده است و هم سعی می کند روابط خود را با سوریه همچنین حفظ کند,می تواند در اوضاع سوریه بسیار مأثر واقع شود
reza |
June 21, 2011 05:24 PM
تركيه ادعاي شبكه تلويزيوني العربيه را مبني بر در خواست آنكارا از دمشق براي اخراج 'ماهر اسد' از آن كشور را تكذيب كرد و خبرهاي اين شبكه را تحريف شده ناميد
hamed ahmadi |
June 21, 2011 03:11 PM
[+]  نوشته شده توسط mbr در جمعه هفدهم تیر 1390 در ساعت 20:43 | |
خبرگزاری بین المللی آزادنگار
باسمه تعالی :

اخبار مرتبط با لیبی

+
Enter a comma separated list of user names.
قذافی که پس از 42 سال حکومت دیکتاتورمآبانه بر لیبی همچنان بر این کشور حاکم است، در حال مذاکره برای کناره گیری از قدرت است.
ghanbar alavi |
July 7, 2011 09:36 AM
رهبر دیکتاتور لیبی در تازه ترین سخنرانی خود نیروهای ناتو را تهدید کرد که رژیم وی قادر است جنگ را به اروپا و دریای مدیترانه بکشاند.
MOSLEM KARIMI |
July 2, 2011 10:30 AM
روسيه از تعبير و تفسير‌هاي ابهام‌آميز از قطع‌نامه شوراي امنيت سازمان ملل در تحميل منطقه پرواز ممنوع در آسمان ليبي انتقاد کرده است.
hamed ahmadi |
July 2, 2011 09:57 AM
معمر قذافي از جادوگران آفريقايي از كشورهاي مختلف مانند مالي، موريتاني، نيجريه، گامبيا و مراكش كه به انجام اقدامات خارق‌العاده معروف هستند، دعوت كرده است تا به ليبي بيايند.
majidut |
July 1, 2011 06:25 PM
انقلابيون ليبي مي‌گويند، در درگيري با نيروهاي وفادار به معمر قذافي، يکي از مهم‌ترين انبارهاي مهمات رژيم در غرب اين کشور را تصرف کرده‌اند.
hamed ahmadi |
June 29, 2011 04:48 PM
جنگ داخلي خانمان سوز ليبي، به بچه ها هم رحم نكرده است، بچه هايي كه ماههاست از بازي در كوچه و خيابان محروم شده اند، چرا كه هر لحظه امكان كشته شدنشان وجود دارد.
reza |
June 29, 2011 04:00 PM
زنان هم اکنون در جنگ علیه ناتو مشارکت جدی دارند این زنان آموزشهای خوبی را برای انجام ماموریتهایشان دیده اند که مهمترین ماموریت آنها دفاع از منازل است.
majidut |
June 28, 2011 09:16 PM
روزنامه "گاردين" در چاپ امروز خود مدعي شد كه حكم توقيف قذافي نتيجه اي جز فرسايشي شدن درگيري هاي ليبي نخواهد داشت و قذافي تا آخرين لحظه مقاومت خواهد كرد
reza |
June 28, 2011 02:48 PM
دبيركل ناتو گفت: تا پايان عمليات خود در ليبي و بركناري قذافي، به مأموريت خود متعهد هستيم و عمليات ما تا موقع لزوم ادامه خواهد داشت.
hamed ahmadi |
June 28, 2011 12:23 PM
در این تصویر زنان لیبیایی پایان آموزش نظامی خود را جشن می گیرند.
hamed ahmadi |
June 28, 2011 11:48 AM
ون جيابائو، نخست وزير چين با هشدار نسبت به اقدام نظامي ناتو در ليبي، خواستار روي‌آوردن به يک راه حل سياسي مسالمت‌آميز شده است.
mehrdad sahabi |
June 28, 2011 10:23 AM
ديروز دادگاه "لاهه" حكم به جلب معمر قذافي و پسرش و رئيس اطلاعات ليبي داد كه بعد از اين مسئله مردم به خيابان ها ريختند و به هم ديگر شيريني و شربت دادند.
yahya |
June 28, 2011 09:59 AM
ديروزر دادگاه "لاهه" حكم جلب "معمر قذافي" و پسرش "سيف الاسلام" و رئيس اطلاعات ليبي را صادر كرد،امروز هم خبرها از بلوكه شدن تمام دارايي هاي "صفية" همسر وي حكايت دارند
yahya |
June 28, 2011 09:07 AM
شبكه العربیه از برگزاری تظاهرات و شادی از سوی مردم بنغازی به دنبال صدور حكم جلب قذافی خبر داد.
safirr |
June 28, 2011 04:01 AM
مخالفان قذافي به حوالي شهر "بئرالغنم"،در 80 کيلومتري جنوب غربي طرابلس نزديك شدند و دادگاه بين المللي دستور بازداشت قذافي و نوه اش سيف الاسلام را تا ساعاتي ديگر صادر مي كند.
sattar |
June 27, 2011 04:29 PM
[+]  نوشته شده توسط mbr در جمعه هفدهم تیر 1390 در ساعت 20:38 | |
خبرگزاری موج
باسمه تعالی :
[+]  نوشته شده توسط mbr در جمعه هفدهم تیر 1390 در ساعت 20:33 | |
خبرگزاری فارس
باسمه تعالی :
هشدار سردار حاجي‌زاده به نيروهاي فرامنطقه‌اي؛
شناورهاي بيگانه هرچه سريعتر آب‌هاي خليج فارس را ترك كنند

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي هوا فضاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: همزمان با شليك موفق موشك هاي هوشمند و مافوق صوت سپاه در رزمايش پيامبر اعظم (ص)6، شمارش معكوس براي خروج سيبل هاي شناور نيروهاي فرا منطقه اي كليد خورد.

 
رسايي در گفت‌وگو با فارس:
رضا خاتمي صحبت‌هاي منافقين را درباره سپاه تكرار مي‌كند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: محمدرضا خاتمي صحبت‌هاي منافقين را درباره سپاه تكرار مي‌كند.

 
متن كامل گزارش موسسه اسپن درباره برنامه هسته‌اي ايران-3
جزئيات جديد از نامه مخفيانه دولت خاتمي به آمريكا در سال 2003

خبرگزاري فارس: گزارش موسسه اسپن درباره برنامه هسته‌اي ايران جزئيات جديدي از نامه مخفيانه دولت خاتمي به آمريكا در سال 2003 را فاش ساخته كه اين نامه در دو نوبت و به دو شكل متفاوت به آمريكايي‌ها تحويل داده شده است.

 
پس از ظهور علني صالح ؛
انقلابيون يمن عليه ديكتاتور يمن تظاهرات كردند

خبرگزاري فارس: انقلابيون يمن در پايتخت و شهر تعز با برپايي تظاهراتي شعار سرنگوني رژيم حاكم را فرياد زدند.

 
تظاهرات مردمي همه شهرهاي مصر را فرا گرفت؛
تظاهرات‌كنندگان ميدان‌التحرير: انقلاب ادامه دارد؛ سران رژيم بايد محاكمه شوند

خبرگزاري فارس: تظاهرات سراسري و گسترده "جمعه پافشاري براي تصحيح مسير انقلاب " در مصر با حضور احزاب و جريان‌هاي سياسي درحال برگزاري است و تظاهرات‌كنندگان بر ادامه انقلاب تا تحقق همه خواسته‌هاي خود تاكيد دارند.

 
رويترز گزارش داد:
افزايش 40 درصدي ذخاير ارزي ايران طي 5 سال گذشته

خبرگزاري فارس: رويترز طي گزارشي اعلام كرد ميزان ذخاير ارزي ايران در پنج سال اخير 40 درصد رشد داشته و ذخاير ارزي عربستان در همين مدت 2 برابر شده است.

 
آيت‌الله جنتي در خطبه‌ دوم نمازجمعه تهران:
هدف دادگاه ترور حريري انتقام‌گيري از شكست در جنگ 33 روزه است

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت تهران گفت: دادگاه ترور رفيق حريري كه آمريكا و اسرائيل آن را برپا كرده‌اند، فرمايشي است و نمي‌تواند حقي را اعمال كند بلكه تنها براي انتقام‌گيري از شكست در جنگ 33 روزه است.

 
حسن‌بيگي خبر داد:
آمادگي دانشگاه عالي دفاع ملي براي پذيرش داوطلبان خارجي تا دو سال آينده

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه عالي دفاع ملي از برنامه‌ريزي اين دانشگاه براي پذيرش داوطلبين خارجي تا دو سال‌ آينده خبر داد.

 
اوكامپو: قذافي راه فراري ندارد

خبرگزاري فارس: دادستان دادگاه جنايي بين‌الملل در گفت‌وگو با يك روزنامه اتريشي با اشاره به صدور حكم بازداشت حاكم ليبي گفت كه مردم ليبي مي‌دانند كه وي هيچ راه فراري ندارد.

 
مشاركت يك جريان برانداز بود نه حزب سياسي؛
كوثري:سخنان اخير فرمانده سپاه درباره اصلاح‌طلبان كاملاً به حق و قانوني است

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به وظايف قانوني سپاه پاسداران در حفاظت از دستاوردهاي انقلاب، خاطرنشان كرد: سخنان اخير فرمانده سپاه درباره اصلاح‌طلبان كاملاً به حق و قانوني است.

 
قطعنامه پاياني راهپيمايي حجاب و عفاف:
دولت و دستگاه‌هاي اجرايي قانون حجاب ‌و عفاف را با قاطعيت اجرا كنند

خبرگزاري فارس: قطعنامه پاياني راهپيمايي حجاب و عفاف، عصر امروز پس از نماز جمعه تهران قرائت شد.

 
تكرار/ برغم تلاشهاي 14مارس براي برهم زدن نشست‌ پارلمان؛
كابينه لبنان به رياست ميقاتي رأي اعتماد گرفت

خبرگزاري فارس: كابينه جديد لبنان برغم تلاش‌هاي جريان‌هاي مخالف مقاومت و هم‌پيمان آمريكا براي برهم زدن نظم نشست‌هاي پارلمان، رأي اعتماد گرفت.

 
اردوغان: بدون عذرخواهي عادي‌سازي روابط با تل‌آويو امكان ندارد

خبرگزاري فارس: نخست وزير تركيه تاكيد كرد كه تل‌آويو تا زماني كه به دليل كشتار اتباع تركيه در حادثه كاروان آزادي عذرخواهي نكند، عادي‌سازي روابط امكان پذير نخواهد بود.

 
در گفت وگو با فارس عنوان شد؛
درخواست مسئولان 9 دي از دادگستري براي تأييد دستور رفع توقيف اين هفته‌نامه

خبرگزاري فارس: سردبير 9 دي اعلام كرد چنانچه دستور موقت رفع توقيف هفته نامه 9 دي توسط دادگستري تهران تأييد شود شماره جديد اين نشريه هفته آينده منتشر خواهد شد.

 
فارس گزارش مي‌دهد؛
زندگي و مبارزات سياسي شيخ "رائد صلاح " آزاده بازداشتگاه انگليس

خبرگزاري فارس: لندن چندي است كه تحت فشار لابي‌هاي صهيونيستي، شيخ رائد صلاح را كه بدليل مبارزات مسالمت‌آميزش عليه صهيونيست‌ها، به گاندي فلسطين معروف است، زنداني و ممنوع‌الملاقات كرده است.

[+]  نوشته شده توسط mbr در جمعه هفدهم تیر 1390 در ساعت 20:23 | |
آرشيو
خرداد 1392
اردیبهشت 1392
فروردین 1392
دی 1391
آذر 1391
آبان 1391
مهر 1391
شهریور 1391
تیر 1391
خرداد 1391
اردیبهشت 1391
فروردین 1391
اسفند 1390
بهمن 1390
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390
مرداد 1390
تیر 1390
خرداد 1390
اردیبهشت 1390
فروردین 1390
اسفند 1389
بهمن 1389
دی 1389
آذر 1389
آبان 1389
مهر 1389
شهریور 1389
مرداد 1389
تیر 1389
خرداد 1389
اردیبهشت 1389
فروردین 1389
آرشيو
اطلاعات
تقويم روز
نظرسنجی